Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet érvényesülni ebben...

Hogy lehet érvényesülni ebben a világban?

Figyelt kérdés

hiába, hogy egyenjogúság meg stb., akkor is a nőknek sokkal nehezebb munkahelyet találni. általában a vezető pozíciókat is a férfiak tölti be, több munkát kapnak, nagyobb az előrelépési lehetőségük. A nőket nem akarják alkalmazni hosszútávon, mert mi van ha gyereket szülnek...kisgyerekes nőket szintén nem.


más dolog, ha egy nő nagyon szép, nagyon csinos, vagy épp erkölcstelen...mehet a médiába szerepelni, vetkőzni, vagy éppen hozzámehet egy pénzes pasihoz...


Igen, egy kicsit el vagyok keseredve. Mert minden álmom, hgy minél többet utazzak, lássam a világot, és 25 évesen még mindig ott vagyok, hogy nincs meg hozzá az anyagi hátterem. Hiába tanultam mindig jól, hiába olvasok még mindig sokat, hiába mondják, hogy én egy okos nő vagyok, érvényesülni mégsem tudok. nem vagyok szép, de éppen csúnya sem, nem akarok hozzámenni pénzes pasihoz, mert már van párom több éve, akit a világ összes pénzéért sem hagynék el. De akkor mégis...hogy lehet érvényesülni ebben a világban?


2013. dec. 13. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A mai világban nem az okosok érvényesülnek igazán hanem inkább a talpraesett ügyeskedö tipusú emberek. itt nem illegális dologra gondolok.
2013. dec. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne akarj "amerikai álmot" kergetni,és akkor boldog életed lessz.
2013. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!