Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már csak kigyúrt rossz fiúként lehet érvényesülni a nőknél?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Az igényesebbeknél intelligenciával.
2013. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
rossz világban élsz pajtás
2013. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noydra ***** válasza:
70%
Melyik világról beszélsz? :D
2013. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem.De mondhatunk bármit,mert úgy isten igazából úgyse azért tetted fel a kérdést,hogy értelmes választ kapj,hanem azért,hogy valaki a válladat veregesse,hogy "igen,jól megmondtad a szemét,gonosz nőknek,akik le se sz@rnak téged",vagy esetleg pont csajozni akarsz.

Egy a lényeg.A hozzád hasonló emberek kezdenek elég szánalmasak lenni,mert ez a kérdés az elmúlt egy hónapban legalább napi 3 alkalommal fel lett téve.Legfeljebb a szórend volt más.

2013. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem kell kigyúrt pasi,nem lehet jól hozzábújni,nem rossz fiú kell hanem kedves,olyan aki képes ápolni a másikat ha beteg és nyűgös,a külső meg semmit sem jelent,nekem a rockerek jönnek be,de őket sem tartom rossz fiúsnak

19L

2013. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy pedig a tvben a műsorok elég jól tükrözik ezt. Ismerőseim közül is leginkább az izmosabbak tudnak jobban kijönni a nőkkel, ahogy észrevettem.
2013. máj. 10. 23:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe jutott erről a kérdésről a 2 héttel ezelőtti eset. :D


Küzdősportra járok. Zsákolni szoktunk meg katlebell-el erősíteni. És jött hozzánk 2 srác. Az egyiknek különösen kidolgozott volt a teste, a trikóján keresztül meg tudtam számolni a kockáit. Gondoltam is, hogy tud valamit a gyerek amit én biztos nem.


Hát elkezdődött az edzés. És a végén már csak a feladatok felét csinálta, a végén már kisebb súllyal dolgozott mint én. Cikizték is egymást a haverjával, hogy egy lány lealázza őket.


Én az edzés végére elvonultam az öltözőbe és sírva nevettem az eseten.

Lehet, hogy jó teste volt, de hasznavehetetlen. Arra épített, hogy jól nézzen ki, nem pedig arra, hogy használja is.


Lehetsz de kidolgozott testű, valószínűleg egyes hölgyeknél előnyt is szerezhetsz, csak aztán nehogy kiröhögjön a csajod, hogy nem bírsz el egy bevásárló táskát sem. :D


(megjegyzés: azok az emberek akik sporttal növelik az izmukat, nem olyan nagy izomtömeggel rendelkeznek, mint aki "gyúr", sőt, még a kövér 130 kilós edzőtársam is erősebb sok kigyúrt hapsinál, bár ők a látványra mennek főképp)

2013. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

ha komolyan a tévés műsorok alapján akarod élni az életedet akkor kezeltesd magadat

a való életre figyelj és ne azokra a tetves sz*rokra amik a tévében mennek

ennyire nem veszed észere hogy a médiából csak a baromság jön?

2013. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Noydra ***** válasza:
58%

Erre nevel a média. Te meg elhiszed.

A te agyi kapacitásodat igazolja... Sajnálom ;)

2013. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!