Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isshosenkin kérdése:

Szerintetek a mai világban férfiként vagy nőként lehet jobban érvényesülni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:59
1 2 3
 1/21 Patrik24 ***** válasza:
Ezt rossz kategóriába írtad szerintem.
2012. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Párkapcsolatok terén nőként, munka terén inkább férfiként.
2012. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Patrik24 ***** válasza:
Jaguar ezzel nem értek egyet. Mármint a párkapcsolati résszel.
2012. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Én úgy vettem észre az itt olvasottak alapján is, hogy a nőknek lehetnek nagyobb elvárásaik és szabadabban válogathatnak mint a pasik. Sok pasi csak küzd, küzd de mindig pofára esik. Úgy vélem a nőknél jelenleg nem ilyen súlyos a helyzet.
2012. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jó topikba írtam...csak nem neveztem meg a kategóriát, mert ez úgyis adott...


Amúgy szerintem a párkapcsolatok terén nőként, de manapság a éegális, tisztességes munkák körében a nők feljövőben vannak, mert célratörőbbek, aprólékosabbak, ambiciózusabbak.

2012. dec. 26. 23:07
 6/21 Patrik24 ***** válasza:
Én a saját tapasztalatomból indulok ki, soha nem küzdöttem senkiért és eddig csak normális és szép barátnőim voltak, a mostani is az, maga a főnyeremény, imádom minden szempontból:D Akik meg itt írnak azok sokszor rendkívül csökönyösek és nem fogadják meg az építő jellegű tanácsokat és maguknak okozzák ezt a helyzetet, csak könnyebb a nőkre fogni.
2012. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nők érvényesülnek a legjobban a párkapcsolatokban!
2012. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Patrik 24:


Akkor szerinted férfiként jobb az élet...


Szerintem adott férfiként és adott nőként..de egy rossza csaj, jobb mint egy rossz fiú...


Egy 150 kg-os Urszulának nem hiszem, hogy jó éete van, ahogy kvazimodónak sem..


Megfigyelted már azt, hogy amikor elmész buliba, vagy discóba, a buli elején egész vegyes a társaság, a közepén fele fele, a végén meg szinte csak srácok vannak?


Gondolom nem annyira, mert addigra hazamész a bnőddel..

2012. dec. 26. 23:20
 9/21 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen területre gondolsz.

nőként pl. öltözködés terén sokkal szabadabb vagy. felvehetsz férfiaknak szánt ruhadarabokat is, gondolok itt nadrágra, kalapra, zakóra és minden másra. ha a férfiak közé állsz, felveszed a férfiasnak mondott modort, viselkedést, személyiséget, akkor senkinek sem tűnik fel, talán még azt is mondják, mennyire elegáns lettél. akkor elismernek.

vagy gesztusok terén is megengedőbbek az emberek. mert valaha, lassan több, mint száz éve a nők kiharcolták a férfiakkal egyenlő jogokat.

na de a férfiak nem harcoltak azért, hogy ha esetleg picit femininek, akkor ne bántsák őket.

férfiként igen veszélyes felvenni egy kivágottabb felsőt, kockázatos, mert leb.ziznak, valaki biztos be akarja bizonyítani neked, hogy ő az alfahím, a tesztoszterontól duzzadó <normális> bika, és nem te.


és pont emiatt a cisszexista, heteronormatív világban, ha nem vagy férfias, nem veszed fel ezt a férfias keménységet, nem így kívánsz érvényesülni, igen csúnyán megjárod. akkor is, ha nőiesnek mondott nő és ha nőiesnek mondott férfi vagy. akkor másodrangú leszel.


hogyan lehet jobban érvényesülni?

ha elfogadod a sztereotíp férfias címkét és magadra ragasztod. én így látom.

ha határsértő, normasértő vagy, akár egy pillanatra is, tesznek róla a többiek, a társadalom (tisztelet a kivételnek), hogy hamarosan megbánd és visszabújj.

2012. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
amikor férfiról írok olyan férfit írok, aki a csajokat szereti...amikor nőről, olyanról aki a férfiakat....
2012. dec. 26. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!