Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek, ha tartoztam (általában 2-3 száz forinttal) mindig megadtam neki legközelebbi találkozásunkra. Azonban, mikor legutóbb mikor ő gyűjtött egy utazásra pénzt, lazán zsebre tette a visszajárót (1200 ft-ot). Először azt hittem csak nincs aprója, de ez úgy el lett felejtve, ahogy volt. Én meg nem akartam szarrágó lenni, nem "hajtottam be".

Viszont most én tartozom neki 300 ft-al, amihez szintén lazán mondta, hogy "majd megadod". Te ilyenkor mit tennél? Olyan kicsinyesnek érzem, hogy azért nem fizetek, amiért ő is lehúzott. De nyilván nem szándékosan tette, hisz elég szeleburdi, én meg ráhagytam a dolgot. Másfelől az meg balekság, ha én minden petákot kicentizek neki, ő meg egy nagyobb összeget is ilyen lazán kezel.



2013. dec. 14. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vagy annyira gálánt, add meg a 3 kilót neki..Ha kicsit ki akarsz baszni vele, de megmutatod h te sem vagy egy amerikai nagybácsi akkor üsd ki az 1200-ből a háromszázat és monnd meg neki hogy még lóg 900al. :D én így tennék
2013. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!