Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben? Engednél a kísértésnek?

Figyelt kérdés

van egy férfi, aki mostanában egyre többet tesz olyan megjegyzéseket, hogy akar tőlem valamit...

már azt is megkérdezte, hogy benne lennek-e abban?

Ezzel csak az a probléma, hogy a feleségét is ismerem és a két gyerekét is.

Félek, ha ezt megtenném nem tudnék egyikőjük szemébe se nézni, és éppen ezért inkább megpróbálom valahogy lerázni, mert nem akarok tönkretenni egy családot. Viszont attól félek, hogy ha nem én leszek a kiszemelt, akkor keres valaki mást


2013. júl. 15. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól miért félsz? Az már nem a te dolgod.
2013. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha belemész, akkor sem fogod tönkretenni a családját... Én ebben sosem hittem. Ha a pasi csalni akarja az asszonyt, akkor azért nem te és nem akármelyik harmadik fél lesz a hibás, hanem csakis ő! Te és /vagy egy másik harmadik pedig szexeltek egy jót (remélhetőleg).
2013. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Anyukám az lenne a legkisebb problémád hogy nem tudnál a szemembe nézni, de akkorát kapnál a fejedre hogy soha nem felejtenéd, és akkor még nem beszéltünk a két gyerekről...

Nekem ez nagyon gyanús, nem akarsz semmit tönkre vágni, ennek ellenére attól félsz hogy ha Te nem, akkor majd más megteszi, húzz a....

28/N

2013. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak akkor keres mást, ha te nem áldozod be magad, hanem melletted is :) De legkésőbb azután 2 perccel, hogy dobott téged.
2013. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne haragudj, de ha felmerült benned, hogy megtedd, az elég gáz...Ennél csak a pasi a gázabb, akinek felesége van, meg 2 gyerek, de más csajoknak próbálja bezavarni...Undorító egy féreg lehet, ilyennel nem, hogy nem feküdnék le, hanem le is tagadnám, hogy ismerem!
2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ezt a családot már tönkretette a férfi...
2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

3as!


Már ne is haragudj, de ha téged megcsalna a férjed, akkor azért miért a harmadik felet hibáztatnád??? Véletlenül nem a férjed lenne a hibás? Tudod, könnyű Katit táncba vinni...

2013. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem engednék a kísértésnek. Házas ember azonnal tabu. Ha megtudom valakiről,hogy házas,és addig nem tudtam,csak tetszett,már felejtem is el. Azonnal más szemmel kezdek rá nézni. Akkor már jöhetne térdenállva is,szóba sem állnék vele.
2013. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Pedig nagyon izgalmas házas pasival szexelni. A tudat, hogy csak bizonyos időközönként a tiéd és, hogy bármikor lebukhattok... hmmm :)
2013. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha egyszer nem akarod,hogy tönkre tegyél egy családot a férfival,akkor ki a f**szt érdekli a másik nő???

Ne tégy olyat amit később megbánnál!

Én nem mennék bele a helyedben.Házas emberrel amúgy se célszerű egy dugást összehozni.

Remélem jól döntesz! Sok sikert!

20f

2013. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!