Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy kezelnétek ezt a...

Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, vagyis inkább csak egy másik anyuka akivel szoktunk találkozni, de most már kezd az agyamra menni, veszek valamit a fiamnak, ő 1 héten belül megy és megveszi ő is, már mindig ugyan olyan ruhában vannak a gyerekek, a babakocsijuk ugyan olyan, ugyan azt a 2 fajta játékot akasztja a babakocsira, amit mi is, most vettem egy ilyen kis kormányt, amit rá lehet tenni a babakocsira, most ő is vett, szinte az egész ruhatára ugyan az a gyerekének, mint a miénk, vettem egy játszómatracot, ilyen szivacs, puzzle matrac , színes kockákkal, 2 nap múlva ment és vette ő is. Tök idegesít, hogy kimegyünk sétálni, és teljesen ugyan olyan cuccban van a gyereke és ugyan úgy van felszerelve a babakocsi. Persze, erre lehetne mondani, hogy nem csak nekünk lehetnek ilyen dolgaink, ez mind oké is, és nem is zavarna, ha 1-2 dolog megtetszik neki és megveszi, de az, hogy minden egyes dolgot, amit veszek, ő is ez már kicsit sok.. járunk együtt baba foglalkozásokra is, és már ott is feltűnt a többi anyukának, hogy ugyan olyan ruháik meg cipőik vannak, és persze úgy van beállítva, hogy ő vette előbb és én utánoztam le. Miért csinálja ezt? És én ezt hogyan kezeljen hideg vérrel? Eddig nem szóltam semmit, de most már kihozott a sodromból, hogy ezt a kormányt is megvette a babakocsira. Júliusban lesz 1 éves a fiam, egy 3in1 triciklit fog kapni, de lefogadnom, hogy az ő fia is azt fog majd kapni az övére. Miért utánoz ilyen feltűnően? és miért hiszi, hogy nem veszem észre és nem idegesít?? Ha ikreim lennének még nekik sem vennék ennyire egyforma cuccokat. Ti hogy reagálnátok? Bocsi a hosszú panaszkodásért:)
2013. máj. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én tuti rendelnék külföldről olyat,ami itt nem kapható,sárguljon csak.
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ezt gimiben kinőtték a nők, de félelmetes, hogy nem. Akkor volt nálunk szokás az ilyen szintű majmolás. Nekem is az agyamra menne. De én nem vagyok csendes és elfogadó, én szemtől-szembe mondanám meg, hogy fejezze be!
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért barátkozol vele.

Járj másik játszótérre, másfelé sétálj, koptasd le.

2013. máj. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Angliában élünk, a játszótér még oké, hogy nem megyek vele, de egy helyre járunk ilyen baba foglalkozásokra, és az csak 1 időpontban van, nem fogok miatta itthon ücsörögni. És mit mondjak neki? légy szíves ne vegyél ilyen cuccokat? Akkor meg visszavágna ezzel, hogy nem csak nekünk lehet ilyen, szval ebből sehogyan nem jövök ki jól, a vicc, hogy 12 évvel idősebb nálam....
2013. máj. 21. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék vele sehová. Most komolyan, egyedül is tudsz babakocsit tolni, ha csak ő az egyetlen anyuka a környéken...

Mondjuk én inkább egyedül vagyok, mint hülyékkel, bár én amúgy sem igénylem annyira a társaságot. Esetleg mondd el neki kerek.perec, mi a gondod. Talán annyira süsü, hogy nem is szándékos, hanem kényszer nála. Talán te vagy neki a minta, mert ő bizonytalan magában...

2013. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat...
2013. máj. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez tényleg irigység, ha csak ennyit tudsz hozzá szólni, mert nagy baj, ha valakit az ilyen idegesti, ugye? Vagy az már nem is ember, akinek nincsen min agonizálni csak ilyen "piti" dolgokon? Bocs, de engem ez rohadtul idegesít, annak ellenére, hogy nem ez a legnagyobb problémám, kíváncsi lennék, te hogy reagálnád le, ha pl. a szomszédod minden reggel ugyan abban a ruhában, nyakláncban, cipőben nyitna ajtót, mint te, ugyan olyat hajat csináltatna a fodrásznál és esetleg még a dumádat is lopná, téged nem idegesítene, ugye?
2013. máj. 23. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, engem nem idegesítene, abszolút nem is érdekelne a dolog. De ha ennyire nagyon ráérnék, és ennyire nem lenne semmi egyéb problémám, hogy lenne kapacitásom ilyesmivel foglalkozni, maximum arra gondolnék, hogy valamit nagyon jól csinálhatok, ha engem akar utánozni :)
2013. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!