Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Csúfolnak a...

Mit tegyek? Csúfolnak a vezetéknevem miatt! Mit szoktatok ilyinkor csinálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit, kedvesen mosolyogni. Ne vedd fel a kesztyűt! Ilyet csak gyerekek csinálnak, később nem lesz ilyen problémád, ha felnőttekkel érintkezel.
2013. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért

Mi a vezetékneved

Annyira nem lehet ronda

2013. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vannak ennél rosszabb dolgok is

Ne foglalkozz vele

2013. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Punczi Imréhez, Végh Bélához képest a tiéd sem lehet olyan vészes. Ez egy anonim oldal, nem kell keresztnevet is írni, mi a vezetékneved?
2013. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm B...zi vezetéknevű, a másik Szop...s és a felesége is ezt a nevet viseli. Az ő helyükben biztos, hogy már rég elmentem volna az Anyakönyvi hivatalba változtatni. Nagyon nehéz ilyen nevekkel élni, munkát vállalni, stb., szerintem.

Ha nem nagyon tragikus a vezetéknév, akkor barátkozz meg vele, ha pedig igen, akkor huszonévesen én biztos mennék változtatni

2013. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2013. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem az vált be h eggyütt röhögtem velük és poénkodtam.Pl.engem azért csúfoltak mert eltérő színűek a szemeim tehát “űrlény” vagyok.Na én erre olyanokat mondtam,hogy persze most jöttem megnézni a bolygót és a tesókkal nemsokára elfoglaljuk.Ilyenkor 2 dolgot szoktak csinálni az emberek kb fele fele arányban de szerintem mindegyik jó

Totál hülyének néznek és lemondanak rólad és békén hagynak

Vagy röhögnek egy jót és békén hagynak

2018. júl. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!