Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha azzal...

Mit csináljak, ha azzal csúfolnak, hogy cigány vagyok és elkényeztetett?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak nemrég,én anyával Pestről vidékre költöztem,egy nagyobb városba.Apukám félig török és ezért nekem sötétebb picit a bőröm és a hajam is fekete,de nem vagyok cigány.

Eddig még sosem bántottak emiatt,vagy amiatt,mert esetleg tehetősebbek lennénk,mint az átlag.Nem vágok fel,sosem verem nagy dobra,hogy épp hol voltam,miket vettem.

Strébereznek,mert van két nyelvvizsgám és az átlagom 4.00 felett van.Pedig nem tanulom halálra magam,csak este tanulok és nem bújom a suliban se a könyveket.

A fiúk nem piszkálnak,velük jól kijövök,már voltam velük bulizni is.De a lányok szörnyűek.Ha elmegyek mellettük,látványosan bámulnak,nekem jönnek és röhögnek,mintha lenne rajtam valami.

Legszívesebben vissza mennék apához,de nem akarom anyát megbántani.


15L


2013. nov. 16. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban sajnos a lányok már riválist láthatnak benned. Nem minden lánynak sötétebb, kreolosabb a bőre, és természetes fekete a haja, tehát valahol különlegesebb vagy, mint ők. Ha pedig a fiúkkal jól kijössz, féltékenyek is lehetnek Rád, amiért újként ilyen jól eldumálsz a fiúkkal.

Valószínűleg direkt piszkálnak, próbálják rombolni az önértékelésedet, hogy ezáltal ők magabiztosabbnak érezzék magukat.



Ne vedd fel ezeket a sértéseket, mert nem jelentenek semmit. Amíg nem mondanak nagyon bántó dolgokat, addig tényleg nem érdemes ezen idegesíteni magad. Idő kell, hogy megszokják az új osztálytársat, de ne aggódj, minden csoda 3 napig tart. :)

2013. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak irigykednek rád :)

hidd el, ha valaki, hát én ismerem ezt az érzést, hogy milyen az ha ok nélkül piszkálnak.

Egy szép, fekete hajú lány, akibe török vér is csörgedez. Naná, hogy irigyek :D

2013. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A lanyok irigyek. Komolyan.

Ne foglalkozz veluk. Ha latjak, hogy nem huzod fel magad a piszkalodasaikon le fognak szallni rolad. Viszont, ha latjak, hogy ideges leszel tole, csak meg jobban csinalni fogjak.

Probalj meg keresni egy szovetsegest. Akar lanyt, akar fiut. Ne azert, hogy egyutt visszavagjatok, hanem azert, hogy segitsen elterelni a figyelmedet a piszkalodasrol.

2013. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel ne foglalkozz irigyek Rád.Eben a korban ez a viselkedés jellemző.Örülj neki hogy jó tanuló vagy és nem szegény családból származol!Ez a mondat mindig jusson eszedbe:Inkább irigyeid legyenek mint sajnálóid!Ha elesett szánalmas lennél akkor sok lány barátod lenne.Dédelgetnének,bátorítanának.De így csak irigykedni tudnak.Az hogy szép barna a bőröd és nem ég le nyáron a napon annak is örüljél,és fogod még értékelni a szép fekete hajadat is.Az nagyon szép nem mint a seszínű hajszín.Arra különösen féltékenyek hogy a fiúk veled foglalkoznak és nem velük!!Innen fúj a szél!! :)

Légy büszke magadra és anyát ne hagyd cserben.Kitartás :)

2013. nov. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Így van, ahogy fentebb is írták, irigységről van szó, és önbizalomhiányról, amit így lepleznek, hogy bandába tömörülve rötyögnek pl. rajtad. Legyél velük mindig kedves, akárhogy is viselkednek, legyél igényes magadra.


Stréber viszont tényleg nem vagy, a 4.00 körüli átlag nem lesz elég a továbbtanuláshoz.

2013. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Velem is ez a helyzet, nekem is szinte fekete hajam és szemem, kreol bőröm van. Engem eddig méginte siha nem piszkáltak emiatt, csak nem hiszi el senki sem hogy teljesen magyar vagyok ( tényleg nem, és nem cigány,bár nem vagyok rasszista. Én is jól tanulok egy erős, menő gimiben, és nekem tetszik, hogy nem vagyok halovány.

2013. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vélhetően szép vagy, okos és jól kijössz a korodbeli ellenkező nemű egyedekkel.


Egy 15 éves tinilány ennél sokkal kevesebbért ölni is tudna :D


Szóval irigyek. Ahogy egyre idősebbek lesztek, ez tompul, addig is érezd magad jól azokkal akiket szeretsz. Ha pedig ilyen jól kijössz a srácokkal akkor "szerezz" egyet, aki a fél karját odaadná, hogy megvédjen a sok ostoba libától :)

2013. nov. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne is foglalkozz velük,ha beszólnak akkor szólj vissza jól mondd meg nekik a véleményedet lássák hogy te bármikor oda*aszol nekik egyet a valami nem tetszik! akkor nem fognak beszólogatni többet :) Amúgy meg irigyek a külsődre mert török vagy és nem úgy nézel ki mint ők! meg arra is hogy jóba vagy a fiúkkal és a fiúk jobban bírnak téged mint őket. Ja és a származásodra és a kulturádra legyél nagyon büszke,Allah seninle! :)

16/Török lány

2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is rib**coztak tavaly, de akikre irigyek valamiért azokkal ez megesik:) szóval legyél büszke magadra, mert sokkal különlegesebb vagy náluk, nem csak a származásod, de a viselkedésed miatt is, hiszen te nem vagy ilyen, mint ők. Szánalmas kis senkik lehetnek akiknek nincs életük ezért máséval törődnek;)

Szóval fel a fejjel és ne hagyd magad!! :)) Minden jót!

2013. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy hát persze hogy cigány vagy. Fele részben. A többiben meg zsidó, sváb, tót és arab, de lehet, hogy valamit kifelejtettél.
2013. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!