Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánik úgy velem anyám...

Miért bánik úgy velem anyám mint egy kur. Vával?

Figyelt kérdés
Ha a barátommal elmegyek valahová vagy reggel jövök haza, mert nála alszom, úgy viselkedik velem mintha az valami bűn lenne, olyankor fintorog meg nem szól hozzám, vagy cinikus megjegyzéseket tesz. Hozzánk nem is nagyon jöhet a barátom, főleg nem alhat nálunk. De nem csak velem ilyen, a szomszéd nőt is mindig kibeszéli, hogy milyen jól néz ki a pasija, ő meg milyen ronda. Én már nem bírom, hogy ilyen ellenséges velem és hogy így megaláz. Miért kell nekem szégyellnem azt, hogy van barátom és szeretjük egymást? Azért mert neki nincs senkije és nem is tesz érte nekem miért kell szenvednem? Az utóbbi időben nem is nagyon mertem pasizni, a mostani barátommal egész véletlenül ismerkedtem meg, de már bánom az egészet, mert rengeteget kell miatta szenvednem. Ti mit tennétek a helyemben, esetleg van valaki hasonló helyzetben? 22/l
2013. dec. 22. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Bocs, de összevissza fogalmazol és nem értek belőle semmit. Most a barátod fintorog a barátodra? Talán skizo?
2013. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*az anyámra értettem, a kérdésben szerepel, hogy anyám bánik így velem.
2013. dec. 22. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg ezt így az anyukádnak. Biztosan meg fog sértődni, de talán észhez tér és belátja, hogy mennyire szánalmas és nevetséges az, amit művel.

Ha nem használ, akkor lehet, hogy el kellene gondolkozni a külön költözésen, mert azt nem szabad hagyni, hogy a sok kellemetlenség, idegeskedés rossz hatással legyen a mindennapjaidra, vagy ne adj Isten az egészségedre.

2013. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele erről, de olyankor mindent tagad és áldozatként tünteti fel magát. De nem tehet róla csak a keserűség beszél belőle, ami viszont nekem nagyon rosszul esik. Tényleg nem hagy más választást nekem, csak a költözés marad.
2013. dec. 22. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen szülőket!

Mi lenne, ha meghívnád egy csajos napra, csavargás, vásárolgatás, vagy bármi, amit szerettek csinálni, és utána szép nyugodtan elmondanád neki, mennyire rosszul esik neked, ahogy veled viselkedik?

2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!