Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy valtoztassak a kulsomon,...

Hogy valtoztassak a kulsomon, haen se tudom mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Rondanak latom magam.. Igazabol az alakom az jo azzal semmi bajom. Az arcom ami nem tetszik, de nem tudom miert. Smink nelkul olyan vagyok, mint egy hosszuhaju fiu vagy nemis tudom.. A borom szep, a szemeim is a szempillam hosszu es szepen ki tudom festeni, de megis utalom az arcom. Hogy lehetne noiesebb vagy mit csinaljak vele? 15L
2013. dec. 23. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A belső szépség számít, azzal törődj.

Az majd kisugárzik és vonzó leszel.

2013. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy fiús az arcod, menj el egy jobb fodrászhoz és csináltass egy olyan hajat, ami jobban passzol az arcformádhoz. Egy jó frizura teljesen meg tudja változtatni az összképet. Ezen kívül hangsúlyozd ki a szemeid, az is nagyon sokat tud javítani.
2013. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod egy találkozón megmondom, mivel tudnál javítani magadon. A képek nem jelentenek semmit, mert fotós vagyok, sajnos tudom, hogy mit jelent a "jó szög".
2013. dec. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!