Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan változtassak, de...

Hogyan változtassak, de sürgősen!?

Figyelt kérdés
Az életem most valahogy nagyon a csőd szélén áll, ezért vagy leiszom magam a barátaimmal, vagy a rosszul létig túl eszem magam, már a bulímia határait feszegetem, és meg is híztam és fogalmam sincs mit tegyek.
2013. okt. 31. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban sürgős változtatásra van szükség. Első lépést már megtetted azzal, hogy beismerted, hogy a dolgok így nem okék. Második lépésként segítséget kell kérned egy megbízható felnőttöl. Lehet szülő, tanár vagy bárki más. ( Sajnálom de nagyon kevés ember tudna segítség nélkül boldogulni ilyen helyzetben. ) A harmadik lépést majd ők megmondják mert ők ismernek Téged, ők tudják mi a jó Neked.:)
2013. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angelik@ ***** válasza:
Az italt hagyd el legelőször. Gondolkodj azon mi a probléma oka és a lehető legjobb tudásod szerint változtatni rajta. Tudom ez így nagyon egyszerűen hangzik, de nem sajnállak téged meg, mert nincs miért. Vannak nehéz időszakok és akkor kell erősnek lenned, nem szabad hogy a könnyebbik utat válaszd, mert idővel beletörődsz és elfogadod a saját nyomorúságod. Azt nem szabad, onnan már nincs visszaút! Hány éves vagy? Szabad tudni? Kitartás.:)
2013. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!