Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a kutyák...

Hogyan győzzem le a kutyák elleni félelmet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a kutyáktól, és nem tudom mit tegyek! Ezt erősíti, hogy az egyik utcában, ahova járok van egy nagy Husky ami a kerítést simán átugorja, és megkerget! Állítólag már megkötötték, és aki ott járkál rokonom is azt mondja, de én nagyon félek.
2013. dec. 25. 12:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A kutyákat szeretem, de ha egy rám ugat vagy elkezd felém gutni, akkor megijedek
2013. dec. 25. 17:13
 12/19 anonim ***** válasza:
Én attól félek, hogy ha egy kutya morog, de ha már a fogait is használja akkor elmúlik a félelem, nem tudom miért de akkor már elmúlik. Volt is egy ilyen esetem, a kutya morgott féltem csináltam tovább a dolgot aztán egyszer csak kinyitotta a száját és megakart harapni és nem féltem akkor már amúgy nem harapott meg utána abba is hagyta, ennyi volt.
2013. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12: Ha morog egy kutya, akkor egyértelmű, hogy még az is elkezd félni, aki alapjáraton még a nagyobb testűektől se tart, de az hogy ha vicsorog rád arra elmúlik a félelem az meg kamu, nekem ezt nem meséled be:D
2013. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem vicsorog hanem meg akart harapni, amúgy nem mondtam, hogy kötelező elhinni saját döntése mindenkinek lehet, hogy el-e hiszed vagy nem.
2013. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az meg méginkább hihetetlen, már meg is akar harapni és elmúlik a félelmed? bocs de kicsit fura
2013. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hááát én nem tudom, de attól még mindig félek a kutyáktól :/
2013. dec. 25. 22:46
 17/19 anonim ***** válasza:
A világ is fura mégis benne élsz.
2013. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hülyeségbe kár volt bele szólni, inkább hagyjuk mert már nagyon eltérsz a témától, butaság határtalan és nehéz kikerülni, mindig bele szaladok :D
2013. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy semmi baj nem lesz. Vagy kezdj egy barátságos kutyával aki a légynek sem árt (PL golden retriewer)
2022. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!