Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác csak kedves velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác csak kedves velem, vagy lehet ebből még valami, csak "jobban oda kell tennem magam"?

Figyelt kérdés

10.-be járok, ő 11.-be, és mikor gólya voltam ő volt táborban a csoportunk vezetője (tehát szörnyű állapotokban is látott, főleg, hogy akkor még elég keveset adtam magamra) és már ott nagyon megtetszett, de ez mostanra nyílt ki igazán.

Már nem tudom, hogy kezdődött, de elkezdett köszönni a folyosón, rám mosolyog meg minden, de ezt másokkal is teszi. Volt, hogy metrón összefutottunk, beszélgettünk (sajnos csak 2 megállót :/ ) és utána puszival köszönt el, amitől úgy vigyorogtam, mint egy idióta, miután leszállt. :D Múltkor meg, mikor nyelvvizsgáztunk ő is pont arra a helyre ment, ahova mi, és minden szünetet végigröhögtünk (a szóbeli rész előtt tényleg végigröhögtük az egészet én, ő, és bnőm akivel vizsgáztam) és úgy voltam vele, hogy ez a nap már megérte akkor is, ha nem megyek át :D Aztán, ennek okán végre ráírtam, mert előtte nem igazán beszéltünk, és így elindult a beszélgetés, de amint ez a téma elhalt, már a dolog is úgy... megszűnt. Már ezt a találkozást, hogy ő is pont ott vizsgázik (utólag kiderült, h a tanár ajánlotta nekik is azt a helyet, mint ahogy nekünk is), de ezután egy héttel kiderült, hogy egyik bnőm (máshonnan ismerem) kiszemeltjének az ismerőse (a kiszemelt a bnőm oszttársa, és a 30 ismerős közül az én kiszemeltem volt az egyik. Mondom ilyen nincs :D) Úgyhogy megkértük, hogy bnőm nevében írjon selytelmes üzenetet a srácnak, hogy vkinek tetszik stb, és nagyon jól benne volt a poénban, segített, hogy mit írjunk a srácnak és még egy estét végigröhögtem. De ezután nem is kérzedte meg, mi lett a vége, hogy bnőmék összejöttek-e vagy ilyesmi :/


Aztán megint összefutottunk a suliba menet, végig beszélgettünk, mesélt az uncsitesóiról meg ilyenek és nagyon édes volt. Így élőben nagyon közvetlen, meg ha van téma akkor nem 3 szóban intéz el, de a beszélgetés hamar leül én meg nem akarom erőltetni.

(Mellesleg nincs barátnője :) )

Van ennek így értelme, hogy még mindig "távolról" szemezek vele?

16L


2013. ápr. 7. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"de ezután egy héttel kiderült, hogy egyik bnőm (máshonnan ismerem) kiszemeltjének az ismerőse (a kiszemelt a bnőm oszttársa, és a 30 ismerős közül az én kiszemeltem volt az egyik."

Kinek a kiszemeltjének a kiszemeltjének a kiszemeltje?:D

Vagy most mi?:D

2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, egyszer én is így voltam, tetszett egy srác, nagyon közvetlen volt, de olyan mélyen bent voltam a "barát zónában", hogy csak na.

Ennek ellenére szerintem van esélyed, kicsit nyiss felé, aztán úgy is meglátod, hogy veszi-e a lapot, érdemes-e folytatnod.

2013. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne add fel:)
2013. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1: Tehát: Bnőmnek tetszett az osztálytársa (K), és ennek a K-nak a kevés ismerőse közül egy pont az én kiszemeltem volt, a srác, aki gólyatáborban a csoportvezetőm is volt :)
2013. ápr. 7. 18:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Az imént tett fel képeket, amin egy lányt karol át hátulról félreérthetetlenül. Hát, ez van... :) Nem ismerem a lányt, de a srácot ismerve nem választhatott valami plázacicát, úgyhogy drukkolok nekik :)
2013. ápr. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!