Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket, ha...

Mennyire zavar titeket, ha valakivel leveleztek vagy chateltek, és egyáltalán nem ír hangulatjeleket soha?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 12:09
1 2
 1/13 Bálint117 ***** válasza:
engem abszolult! Nem kell mindent "túlmodernizálni"!
2014. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem.
2014. jan. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Teljes mértékben. Mert így a legtöbb esetben nem lehet eldönteni, hogy egy mondatot vagy szót milyen érzelemmegnyilvánulással írt le valaki. Például az "olyan hülye vagy" és az "olyan hülye vagy :D " között igen is nagy különbség van.
2014. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Aki tud normálisan fogalmazni, és az írásjeleket is rendeltetésüknek megfelelően használja, az nincs hangulatjelekre rászorulva...


Akármilyen hihetetlen, régen - még az igazi, kézzel írott levelezés korszakában! - az emberek tökéletesen megvoltak smiley-k nélkül is...

2014. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Engem is zavar...Nem kell túlzásba vinni, mert az is lehet irritáló. 2. válaszoló jól példázta. Amúgy egyre több ilyen kérdést látok itt (vagy ugyan az a fóbiás ember tesz fel :D), szerintem már szánalmas néhány embernél, ahogy ezekhez a dolgokhoz viszonyúl.
2014. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: akarom mondani 3.
2014. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább az zavar, ha csak hangulatjeleket rak és nem ír semmi értelmeset.
2014. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam írni.minek??


14/l

2014. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
mèrt olyan fontos ez? ès mi lenne ha személyesem beszélgetnètek? akkor nem èrtenèd fèlre a mondatait
2014. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem zavar.

az zavar inkább, mikor egy mondat után több ilyen ksi hangulatjel van rakva, hogy nem ír semmit sem az illető csak egy ilyen jelet.

engem például amikor elkezdődött ez a "smiley-s korszak" jobban irritált. sokan egy sima levelezést már nem is tudnak ezek nélkül elképzelni és ezzel van a baj.

nem azt mondom, hogy midig irodalmi stílusban kellene megfogalmazni az érzéseiket, mondanivalónkat, de sok embernek megerőltető már most normálisan kifejezni magát.

2014. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!