Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Továbbtanulási...

Hogyan tovább? Továbbtanulási dilemma?! 18L

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hova is kellene írnom ezt a kérdést, de már komolyan kezdek kétségbe esni. 18 éves lány vagyok, angol-idegenforgalmi szakon tanulok jelenleg. Jövőre érettségizem, de ötletem sincs, hogy aztán merre tovább!


Matek, fizika, kémia nagyon nem megy, azon kívül minden másból jó vagyok. Nagyon jó érzékem van a művészetekhez, de mindenhol látom, hogy abból megélni nem lehet...

Szeretem a gyerekeket, türelmes, jókedvű és nyugodt típus vagyok. Képes vagyok együtt dolgozni másokkal, van kitartásom, akaraterőm. Két lábbal állok a földön.

Nyitott vagyok a világra, imádok utazni.

Viszont ha szóba kerül a jövőm, végem. Nem tudom hogy merre, milyen szakra lenne érdemes jelentkeznem. Milyen munka lenne amivel megtudnék nőként élni, és legjobb esetben még szívesen csinálnám is.


Volt valaki hasonló cipőben? Lenne valakinek bármilyen ötlete? Akár szak, iskola, munka terén?


2014. jan. 6. 17:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
jogász :)
2014. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!