Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tissztességes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tissztességes dolog három év után telefonon szakitani, nem adni lehetöséget a személyes találkozásra, és egyböl mást keresni társkeresökön? Távkapcsolat volt, havonta kb egyszer találkoztunk.

Figyelt kérdés
Velem szakitottak ,én 44-ö 45 éves? Tudom éreztem hogy nagyon szeretett..
2011. ápr. 3. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

"havonta kb egyszer találkoztunk."


Ez nem kapcsolat.

2011. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tisztességes. Gyávaság.
2011. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás legalább olyan jelentőségű, mint az első szerelmi vallomás. Persze negatív előjellel. Nem tisztességes, embertelen.
2011. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt irod nem kapcsolat?? Havonta 4-5 nap eggyütt,nyaralás,karácsony,minden ünnepnap,ö is sokat melozik én is...
2011. ápr. 3. 13:38
 5/16 A kérdező kommentje:
Még valami,laza kapcsolatnak indult mindkét részről.ott dolgoztam ahol lakik.Mindig én mentem nem ismerte a barátaimat,nem tudta hol lakom mert a körülmények nem olyanok voltak hogy elhozhattam volna.Amikor mondta,hogy vége,mást akar keresni akkor felajánlottam,hogy keresek ott munkát,és ha akarja oda is költözöm,erre,kihunyt a tüz! A szex csodás volt mindkettönknek,és nagyon egyek voltunk,egymás gondolatait is kitaláltuk,volt hogy valamelyikünk elöbb mondta ki amit a másik gondolt.Mára acsargás lett belöle,föleg miattam...!
2011. ápr. 3. 13:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Még 6 hónap után sem tisztességes telefonon szakítani!


Az a minimum szerintem amit megadhat 2 ember egymásnak egy kapcsolat után ha egymás elé állnak és úgy mondják ki hogy vége.


Gyávaság gyerekesség, és megalázás telefonon szakítani, és már bocs h ezt mondom de a ti korotokban meg főleg!


Még azt mondom h az ember elnézi ha 15 évesek telefonon szakítanak de azért egy 18 évestől már elvárom h élőben!

2011. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha kérhetlek bennetek minnél többen irjátok már mg a véleményeteket.Köszönöm
2011. ápr. 3. 14:25
 8/16 anonim válasza:

Az, hogy telefonon szakított veled, már az sunyiságra vall, és ha egyből társkeresőzik a neten,az pedig azt sugallja, mintha már rég érett volna benne a szakítás, csak nem merte/akarta bevallani.Valami oka biztos volt rá, hogy ne a szemedbe nézve mondja, és én itt nem a szerelemre tippelnék.

A szívének senki sem parancsol, de ne sajnálj egy ilyen gyáva alakot!

Emeld fel a fejed, és simán mondd ki, hogy egy gyáva kukacnál többet érdemelsz.Különben is, jön a nyár, ilyenkor a többi pasi is előbújik...

2011. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A pasi én vagyok!
2011. ápr. 3. 15:27
 10/16 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban elmegy. Képzeld el, ha ezért a hírért kellett volna ingáznod egyet.
2011. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!