Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért nem...

Mi a baj velem? Miért nem tisztel senki?

Figyelt kérdés

Az emberek engem folyton bántanak lenéznek semmibe vesznek

A tanárok hülyének néznek de mást,aki ugyanúgy hülyeséget mondd nem.

Nem tetszek a fiúknak folyton csesztetnek,hogy ronda vagyok kövér vagyok. Ha találok mégis valakit elárulom nekem nincsenek nagy igényeim!!! Az is átcsesz.

Nincsenek barátaim és konkrétan lenéznek az emberek,butának tartanak. Ha azt hiszem valaki a barátom otthagy a szarban.

Nem értem? Mivel különb nálam a többi ember? Mit vétettem,hogy ennyire lenéz az emberiség? 18/L


2014. jan. 8. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Olvasd végig azután értékeld!

Azért, mert te egy senki vagy! Annyit nem érsz mint a használt budi papír amit most húztam le! Érted?!? Egy senki vagy!

Szóval. Ez csak vicc volt. Ez gyakori probléma, nálunk ugyanez a helyzet velem, csak én 16/f vagyok. Nem tudom, miért. Tahók az emberek, ez van..

2014. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vagy se szép, se okos, vagy nem hozod mindkettőből legalább az erős átlagot, akkor bizony az emberek nem fognak tisztelni, mert a kedvességedért, vagy a jóindulatodért nem tisztelnek senkit. Sajnos ez ellen nem lehet mit tenni, ilyenek az emberek, csak vannak olyanok, akik nem aláznak meg, nevetnek ki, hanem csak szimplán nem foglalkoznak veled és ez a jobbik eset.
2014. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de az az ember aki eddig a legtöbb általam ismert ember tiszteletét kivívta, hatalmas volt, kövér is, de természetbarát és jó vezető, de szegény igen fiatalon elhalálozott(isten legyen vele). tehát a külső ne zavarjon egyáltalán, vagy ha zavar azon tudsz változtatni(jobb esetben) ha meg nem akkor csak tedd a dolgod. ha görcsösen kapaszkodsz a tisztelet igényébe akkor csak röhejes leszel, de tisztelni még a kutyád sem fog.
2014. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom annyira szerintem nem vagyok vészes. Persze nem tudom! Én nem látom magam kivülről lehet közbe én is bunkó vagyok csak észre se veszem. FOgalmamsincs.
2014. jan. 9. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért szeretnéd, hogy mások tisyteljenek?

Nem értelek. Ne adj másokra....

2014. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én visszaadnám az önbizalmadat forró szerelemmel.Ismerkedjünk össze.
2014. ápr. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!