Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Mit tegyek?

Mi lehet a baj velem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van mar a kulsombol.. Egyszer szepnek latom magam, maskor nem. Itthon oke, de ha kimegyek az utcara es ott nezek tukorbe akkor mar , hogy nezek ki?!. Mikor altalanosba uj suliba mentem 2 csaj folyamatosan beszologatott, hogy r*b*nc(sztem alaptalanul) meg csunya meg minden. A fiuk detto..lement ez az idoszak, azota azok kozul a fiuk kozul tobben jarni is akartak mar velem. A suliba a szebb lanyokkal vagyok nagyon joba, de multkor az egyik kibeszelt, hogy-hogy nezek ki ( bar az eleg ketszinu csaj), viszont van egy szep lany az evfolyamrol, o mindig ir a kepeimhez, hogy szep pedig vele beszelni se szoktam. Keves fiunak tetszek, de nincs nagy mellem es nem fekszek le barkivel. Viszont kicsi, csende es visszahuzodo vagyok, nagyon nagy onbizalomhiannyal. Lehet, hogy ez is kozrejatszik? 2 napja valtoztattam profilkepem, azota 103an lajkoltak, de mar vagy 5x megosztottam. Amugy ha siman felrakok egy kepet nem profilkepnek, csak ugy akkor olyan 50-60 lajkot kapok ra. Es ami fura, hogy modellugynoksegek szolitanak le utcan, meg fotosok irogatnak, hogy fotoznak ingyen is csak menjek mar... Az ugynoksegek lehet a penz miatt, de csak nem hivnak csunya lanyt modellnek:o

15L


2014. jan. 11. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

2 nap alatt csak 103 like?Más képre csak 60 likeot kapsz?!ÚRISTEN EZ VILÁGKATASZTRÓFA!!-.-'

De most komolyan..Ne legyél ennyire felszínes.Fogadd el amien vagy, és ne amttól a fészbúktól várj visszaigazolást.

2014. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát még jó, hogy nem fekszel le bárkivel, ha 15 vagy!!:D

de egyébként szerintem nincs veled baj, tipikus tinédzser vagy, mint én. persze én nem a facebook alapján döntöm el, hogy mennyire érzem magam szépnek/"menőnek"

hogy mit tegyél? fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, olyan ruhákat hordj amik előnyösek, kényelmesek számodra és... és érezd jól magad a bőőrödben :)

2014. jan. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!