Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy szereztek erőt egy...

Ti hogy szereztek erőt egy veszekedés után ahhoz, hogy hozzászóljatok a másikhoz?

Figyelt kérdés
Most konkrétan nem is tudom mit csinálnék, ha nem mentem volna másik szobába, gombóc a torkomban, remegek a dühtől, stb, ez ismerős lehet mindenkinek. Iszonyúan megbántott. De kerülgetni csaknem kerülgethetem mindig? Ki se akarok jönni innen, látni se akarom.

2014. jan. 12. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem inkább ahozz kell erő, hogy ne szóljak hozz:D

Ha ilyen mérges vagy, akkor inkább sehogy. Estig kibírod, hogy en besézljetek, akkor meg esetleg egy békülős szex (ejj, de jó az :D), ha meg nem akkor holnap, munka után, lenyugodva megbeszélitek.

2014. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor egy kicsit hagyom és van hogy ő jön oda hozzám h béküljünk ki :)
2014. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj oda és smacizd le.
2014. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, de kicsit "humorosra" fogom a választ.

Én, például imádok veszekedni, de csak olyan vitába szabad belemenni, ahonnan biztosan győzelemmel jövök ki. Ez erősíti az EGÓ-t. Egyúttal az érvek és ellenérvek zápora kiváló agytorna. Ha meg verekedésre kerül a sor, az az izmokat erősíti. :-)


Viccet félretéve, az a baj forrása, hogy Téged meg lehet bántani. Ilyenkor nevess a szemébe, és máris Te vagy felül, belső értékeidet nem érheti el a rosszakarat. A szikláról is lepereg az esővíz, sőt még tisztább szikla marad. Nem kell annyira függeni a környezettől, másoktól.

2014. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Avarosi László ez mind szép és jó de olyan nehéz folyton mosolyogni legyen az főnök vagy anyós :)
2014. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attol füg mien veszekedés mer ak ha csak szimpla veszekedés ak kb naponta vn
2014. jan. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves #6-os, zsugori Harpagon, miért spórolsz a bötűkkel az itt ingyé van :-)
2014. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!