Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik Egerben egy bizonyos...

Létezik Egerben egy bizonyos "Robi" nevű kegyetlen kidobó?

Figyelt kérdés
Elsősorban az Egerben és környékén élőktől, illetve Egerbe gyakran járókhoz szólnak a következők: Barátom, régebben mondogatta, nekem, hogy van egy ismerőse, akit úgy hívnak, hogy "Robi" és hírhedt véreskezű kidobó Egerben. Állandóan vele fenyegetett, ha valami rosszat tettem, mindig azt mondogatta: "Piff-Paff Robi, g@ci". De viszont sose adta meg az elérhetőségeit Robinak, nem is találkoztam még vele, szóval én úgy gondolom, hogy nem létezik. Ti esetleg tudtok, valamit erről az "emberről"? Ha igen, akkor el tudnátok küldeni az elérhetőségeit, hogy meg tudjak róla győződni, hogy barátom tényleg nem csak a bolondját járatta vele?

2014. jan. 15. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "véreskezű kidobó"? Ha valakihez úgy ér hozzá, feljelentik, aztán kereshet másik munkát. Ha nem kap börtönt. Elég kamu. :D
2014. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az "ember" elvileg inkább gengszter mint kidobó. De a névjegykártáján az van, hogy "kidobó", tehát a hivatalos foglalkozása az, hogy "kidobó".
2014. jan. 15. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal valószínűbb, hogy valami bűnöző-jellegű, esetleg a még rosszabb wannabe gengszter fajta lehet. Vagy persze az ismerősöd agyszüleménye.


Véreskezű kidobók: egy barátom bátyja dolgozott "kidobóként", amíg egy 20 körüli srác nem kezdett el vele kötekedni. Ő adott neki egyetlen - állítólag nem is a lehető legerősebb - pofont, amitől a gyerek dobhártyája beszakadt. Azóta nem nagyon kell "ajtónállóként" dolgoznia...

2014. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha. Hát tényleg lehet, hogy a barátom agyszüleménye. De az is lehet, hogy valami kis pitiáner bűnöző, aki Negro cukorkákat lopkod öreg nénik kabátkájából a buszon.
2014. jan. 15. 21:32
 5/9 Fecabmw válasza:
Szeva! Én is hallottam erről a Robiról egy driftes spanom mesélt róla cigizés közben, elvileg tényleg nagyon kegyetlen de inkább bűnöző mint kidobó, ahogy előbb is mondták ez amolyan szépített kifejezés a verőember / gengszter helyett. Persze az én haverom se a legmegbízhatóbb, legalább annyira szeret sztorikat kitalálni mint enni, és enni nagyon szeret, szóval nemtom nemkérdeztem ki a csávó pontosan annyira nem érdekelt majd utánanézek. Nem tudtam hogy ennyire hirhedt ez a Robi.
2014. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Te mekkora egy troll vagy, utolsó! :D
2014. jan. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fecabmw válasza:
Én, troll? Nem tudom, hogy ezt kép nélkül hogy lehet megállapítani, nagy darab vagyok az tény de az arcom ettől függetlenül egyben van nem értem most minek az online sértegetés, csak leírtam amit hallottam.
2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt hitte, hogy aláírásként írtad, hogy Robi, és nem a mondatot fejezted be simán. A trollt meg nem a külsődre érti, ez egy netes szleng, kb. azt jelenti, hogy de idióta vagy.
2014. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fecabmw válasza:
Ja jólvan akkor nem értem én ezt az internetes nyelvet, meg is lepődtem hogy miért lennék troll! De igen, igaz elég szerencsétlenül formázta az üzenetem az oldal az biztos, nem én vagyok a Robi nem is szeretnék ő lenni.
2014. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!