Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet velem? Nagyon megkosz...

Mi lehet velem? Nagyon megkoszonnem, ha segitenetek!?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok, barmilyen fura meg nem volt baratom, se csok se semmi. Nem az, hogy nem szerettem volna, csak nem jott ossze. Csak olyanok szerettek volna velem lenni , akik nekem nem tetszettek se kivul, se belul. Volt egy fiu baratom, neki "beleszerettem" a belsejebe, o tobbet szeretett volna, de csunyacska volt. Sokszor ha beszeltem vele telefonon/facebookon eldontottem, hogy jo..probaljuk meg, de mikor talalkoztunk a kulseje miatt nem ment:s a helyes fiukat megnezem, meg fantazialok veluk, hogy megcsokolom meg ilyenek, de ennyi. A belsejukbe azoknak a bunko parasztoknak nem tudok es szerintem nem is lehet beleszeretni.

Na es a nok, 11 eves korom ota rajongok a 20 evnel idosebb nokert, volt ismeros, osztalyfonok vagy csak siman tanar. Eleg durva pl. mindig az adott no jar a fejembe, felnezek ra, tisztelem, csodalom, azt szeretnem, hogy foglalkozzon velem, ha meglatom a szivem majd kiugrik a helyerol, sokszor szeretnek akar csak veletlenul osszefutni vele,tole sokkal jobban esneka vigasztalo/ biztato szavak, mint mastol. Vele ertelmesnek tartom a beszelgeteseket, mert tudom, hogy o megert es eretten ad tanacsot stb. A kozeli barataira is neha feltekeny vagyok. De az ha pasija van, nem zavar..Es aemmit nem tudnek elkepzelni csak jo baratsagot. Olyan nekem, mint a 2. anyukam. A legfiatalabb csak 4 evvel volt idosebb, nala gyorsan elmult. De a tobbinel nem. Mindig van egy akire epp a legtobbet gondolok, de mellette 3-4 is es mindig azzal vagyok elfoglalva a legjobban, akivel a legtobbet beszelek. Sokszor ha meglatok az utcan egy ilyen koru not, aki szimpatikus arra gondolok, hogy siman elfogadnam ot is ilyen lelkitarsnak, meg ha pasival van akkor majd enis szeretnek olyan lany lenni akit igy szeret egy fiu. Kerdeztem pszichologus velemenyet, majd leirom mit mondott, de elotte kivancsi vagyok a ti vaszotokra. Na szerintetek mi lehet ez?


2014. jan. 17. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen érdeklődsz mind a két nem iránt még. Válogatós vagy a fiúk terén. Szerintem amolyan nővér vagy pluszanya extraszeretettel kéne neked. Vagyis ez jött le.
2014. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer feltetted, nem volt elég?
2014. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy 15 évesen még nem jártál senkivel, nem olyan nagyon "fura", majd megtalál a szerelem téged is. Az idősebb nők példaképek, kicsit nyomaszt a jövő, hogy milyen lesz (de kit nem ?) és így egy kicsit "előrelépsz képzeletben, mintha te tartanál már ott. Olvass igazi irodalmat, jó verseket, és írj naplót. Ezek segítik az élményeid feldolgozását, és ezzel a haladásodat a szellemi úton.
2014. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami anyakomplexus lehet; vágysz a törődésre, amit esetleg édesanyádtól nem kapsz, kaptál meg, de érdekelne, hogy mit mondott a pszichológus (írhatod privát üzenetben is),
2014. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!