Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál másképp, ha...

Mit csinálnál másképp, ha újrakezdhetnéd az életedet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 04:44
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
Ha újra kezdhetném vagy, vissza mehetnék a múltba segíthetnék az unokatestvéremen, aki meghalt például: figyelmeztethetném arra, hogy agydagadatja van hamarabb észre veheték volna a tumort és az unokatestvérem még mindig élne.
2014. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A magam feje után mennék, nem hagynám hogy mások befolyásoljanak, jobban bíznék saját magamban. Igyekeznék nem görcsölni mindenen, lazábban venni a dolgokat. :) Könnyebb lett volna, ha már előbb elkezdem. ;)
2014. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebbet idegeskednék, próbálnám jobban kiélvezni a jó dolgokat, kihasználni a lehetőségeket.

Azt nem tudom, hogy konkrét eseményt megváltoztatnék-e, mert akkor minden teljesen más lehet. Persze van, amit megbántam, de biztos az is kellett valamiért.

Most már sok mindent másként gondolok, más szakmát választottam volna, párkapcsolatban is kihagytam volna egy-két embert. De lehet, hogy így végül is jobb lett az életem. Ki tudja? :)

2014. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Időről időre (About time) c. filmet :)
2014. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, a többség azt írja, hogy kevesebbet stresszelne. És valóban, túl sokat aggódunk a jövőnk miatt, és mégis minden máshogy lesz, mint ahogy elterveztük :)


Nemrég olvastam egy felmérést, amit haldoklókkal készítettek. Mindegyikük azt bánta leginkább, hogy túl sok időt és energiát fordított a munkájára és túl keveset a szeretteire.

2014. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Itt a cikk: [link]
2014. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából mindent
2014. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
The lake house
2014. jan. 22. 14:31
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem hagynám ki azokat a lehetőségeket, amiket kihagytam.
2014. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
tovabb hordanam a fogszabalyzot es akkor most szabalyosabb lenne a mosolyom ;)
2014. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!