Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál másképp, ha...

Mit csinálnál másképp, ha újrakezdhetnéd az életedet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 04:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

- szorgalmasabb lennek

- nem hagynam, hogy masok magukkal rangassanak a hulyesegeikbe

- nem csinaltatnek tetovalast

- folytatnam az edzest

- jobban torodnek magammal es a csaladommal

2014. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
napi fél órát otthon súlyzóztam volna, amúgy mindent ugyanúgy.
2015. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

- óvodában: jobban nyitnék a többiek felé, de csak hogy jobban képben legyek arról, hogy milyenek az emberek. Jobban élvezném az életet. Szinte semmilyen emlékem nincs óvodás koromból, szerintem azért, mert végigszorongtam az egészet.

- általánosban: ahelyett, hogy beállok csicskának egy baráti körbe, ahol semmibe se néznek, a saját imidzsemet építettem volna. Szerettem volna táncolni és zenélni. Ez még akkor is jobb lett volna, ha végül senki se áll mellém. Szorongás helyett többet tanultam volna. Így is sokat tanultam, de még többet.

- középiskolában: elmentem volna estire, és dolgoztam volna mellette, hogy leléphessek a szüleimtől

- egyetem alatt: több energiát fektettem volna az ismerkedésbe, és magasabbra helyezem a lécet. hogy ki lesz az ember élete társa, egy rendkívül fontos döntés, amit elbagatellizáltam. rengeteg könyvet olvasnék, igyekeznék rengeteget beszélni mindenkivel, annyi infót gyűjteni mindenhonnan, amennyit csak lehet, többet buliztam volna, kialakítottam volna egy haveri kört, vagy csatlakoztam volna valahová. jó sok pénzt kerestem volna tanulás mellett, már utólag tudom is mivel. A sz.r párkapcsolatom helyett a tanulással, munkával és sporttal foglalkoztam volna inkább többet. Arra koncentrálnék, hogy minél több pozitív emberrel ismerkedjek meg, akikkel később is tartjuk a kapcsolatot. A negatív embereket azonnal kizárnám az életemből, nem próbálnám őket megváltoztatni.

- utána: sokkal hamarabb vállaltam volna gyerekeket. és kutyát :)

2021. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!