Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életvezetési tanácsadóm...

Az életvezetési tanácsadóm azt mondta, az a dolgom az életben hogy boldog legyek és azt csináljam amit szeretnék? Ez hülye? ÉS ha én egy pedofil rasszista fanatikus tömeggyilkos vagyok akkor is csináljam azt amit szeretnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 10:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ez abszolút részletkérdés, mellékes.

a lényeg az h könnyű nagyvonalúan lezseren rávágni vmire hogy "hülyeség" "komolytalan" "barbárság" stb

de mi van ha ami nekem hülyeség, neki életcél?

hm?

mi van ha ami nekem barbarizmus, terrorizmus,másnak megbecsülésre-tiszteletre méltó tett?

ld öngyilkos merénylők pl.

hm?



A dzsihádnak semmi köze a hitetlenek megöléséhez. Se az Al-Kaidának, se az IRA-nak.

2014. jan. 24. 12:31
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Hogy pattog a Kérdező! Ez tetszik.
2014. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
XD Kérdező ne írj már baromságokat. Egy embernek se legyen olyan életcélja, amivel bántalmaz másokat. Ha az én családomat gyilkolná meg egy terrorista, szerinted vigasztal, hogy az volt az életcélja? Ha te egy pedofil rasszista fanatikus tömeggyilkos vagy, akkor ne csináld azt amit szeretnél, mert másban kárt okozol. Eleve hülyeség a kérdés is. Vagy nagyon fiatal vagy még, vagy nagyon buta ember.
2014. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Milyen hittanról küldtek ki?


De ha sima oktatásból, akkor- ha nem változott a törvény-, akkor feljelentheted a tanárt, mert kizárt az oktatásból, amihez jogod van.

(de lehet, hogy már nem így van, de 10 éve mesélte egy tanár ismerősöm, hogy kirakott egy gyereket a folyosóra az osztályból, mert az nagyon durván zavarta az órát, és aztán tökre parázott, hogy nem-e jelenti fel..)

2014. jún. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem azért mondom, de az már eleve nem élhet boldog életet, ki egy pedofil, rasszista, tömeggyilkos.

Ezzel is csak azt, mutatod, kedves kérdező, hogy milyen gyenge is vagy legbelül...

Pedofil? Miért? Korodbeli lányokat nem bírnál meghódítani?

Rasszista? Mégis mi bajod van azokkal az emberekkel, akiknek más a bőrszínük, mint a tied? Te szerinted azzal jobb vagy, hogy fehér színű a bőröd? Haha, ha meghalsz, akkor aztán a kutya se lesz kíváncsi rá, hogy milyen is volt a bőrszíned.

Tömeggyilkos? Mi az, nem bíros megoldani a problémáidat, ezért inkább a gyílkolásra vetemdnél?

Szerintem nagyon át kellene gondolnod a boldog élet fogalmát.

2014. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!