Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fontos kérdés! Megéri lefeküdn...

Fontos kérdés! Megéri lefeküdni másfél órára aludni? Vagy sem?

Figyelt kérdés
azért ez a kategória mert hajnali öt és összefolynak a betűk

#Skype #kalapács #esikahó #ittmentegyhóturó #télidinnye
2014. jan. 29. 05:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
hülyeség hogy sokkal fáradtabb leszel ha alszol egy órát mint hogy nem alszol semmit, az idegrendszernek muszáj pihennie, még ha egy órát is, de legalább nem leszel akkora zombi másnap
2014. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor max azért nem fekszem le, mert félek, hogy nem bírok felkelni. Ettől függetlenül ilyen esetben rengeteget számít másfél óra alvás, szóval ha felbírsz kelni, akkor megéri lefeküdni.
2014. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem éri meg lefeküdni másfél órára. Vagy nem jutsz el a mélyalvási fázisig (ami az alvás egyetlen pihentető szakasza), vagy eljutsz, de annak az elején fogsz felébredni, amitől ugyanúgy úgy érzed magad mintha agyonvertek volna. Kétszer. Már próbáltam. Bár le se feküdtem volna. Ha legalább olyan 2 és fél órát tudsz rászánni, akkor már mondhatni megéri.
2014. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ, milyen fáziban leszel kénytelen felébredni.

Csak akkor érdemes kipróbálni, ha van ilyen érzékelős ébresztőd, ami a megfelelő fázisban ébreszt.

Akkor viszont készülj arra, hogy akár 20 perccel a kitűzött idő előtt ébreszteni fog.

2014. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megéri. Nagyon kevés, de egyfolytában két napot talpon lenni, főleg ha mondjuk olyan a munkája az embernek, nem célszerű minimális alvás nélkül.
2014. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2014. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Trevor. ***** válasza:
100%

Én ma aludtam másfél órát, nem volt jó ötlet így kezdeni a hetet, de így alakult. Felkelni nagyon nehéz volt, de legalább napközben nem haltam meg.


Már többször is voltam úgy, hogy nem aludtam egy percet se, akkor másnap nyilván fáradt voltam, emellett fáztam és gondolkodni sem tudtam túl jól. Majd másnap lefekvés előtt egy zuhany és qrva jót tudsz aludni.

2016. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Tudom régi ez a kérdés de én épp most készülök tesztelni. Változott a munka beosztásom és délutánosból délelőttösbe ugrok át. A kis bökkenő az az, hogy 05:30-ra kell beérnem és most van hajnali fél három. Miután itt a válaszok nem egyértelműek ezért tesztelek egy csupán 20 perces pihenést mielőtt kelnem kéne. Hamarosan beszámolok a tapasztalataimról.


Kavalier által válaszolt "Power Napping"-et átolvasva ez számomra a racionális opció jelenleg. (köszönöm neked ezt a választ :D )

2017. jún. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Sziasztok ismét! Előző válaszoló vagyok. 20 perc alvás ébresztés előtt valamiért tényleg effektív volt, viszont egy ilyen után nem érzem úgy, hogy kibírnám a fent létet egy újabb csak 20 perc alvás erejéig. Ha valaki a jövőben ez után érdeklődik akkor személyes tapasztalatból csak annyit tudok mondani, hogy egyszer-egyszer jó megoldás lehet de konstans biztos, hogy hosszútávon csak nehezít mint segít
2017. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tomi1181 válasza:
69%
Mindenképp megéri lefeküdni, akár 20-30 percre is, sokat segít, hidd el... fáadtnak fáradt leszel, de jobban fogod birni, ezt eg, olyab mondja aki kb. havonta legalább egyszer átéli ezt, kb. 30-36 órát egyhuzamban fent szoktam lenni.... és ebből 15-18 óra munka, beküldesz 1-2 energiaitalt, egy kis hidegvizes fejmosás és tűrhető, egy idő után már ámegy rajtad, de lesz 1-2-3 olyan alakalom amikor majd elalszol, debát mégis mit vártál? :D
2018. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!