Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelen voltam lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen voltam lefeküdni vele. Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Szóval amióta ismerem, szeretem őt. Hihetetlen vonzereje van, oda vagyok a külsejéért, a szemeiért, a személyiségéért, mindenéért. Ahogy az idő telt, egyre jobb lett a kapcsolatunk, sokat röhögünk együtt, de csak mint barátok. Sosem tudta meg, hogy többet akarok tőle, mert féltem elmondani neki.

Viszont egy házibuliban úgy adódott, hogy egy ágyba keveredtünk valahogy. Ez már hajnalban volt, szóval már nem voltunk totál részegek, de még józanok sem. Megcsókolt, és szinte remegtem tőle, annyira teszett. Most is kiráz a hideg kb... De nem tudtam lefeküdni vele. Tudtam, hogy bármikor megtenném vele, mert oda vagyok érte, de egyszerűen leblokkoltam. Előtört belőlem a megfelelési vágy, de mindeközben rettenetesen kívántam, és mégis megakadályozott valami erő. Féltem, hogy nem csinálom elég jól, nem tudom kielégíteni, nem tetszem neki. Pedig ő laza és kedves, és sosem szólna le vagy ilyesmi, meg ő csókolt meg engem, és folytatta is, de végül emiatt csak elaludtunk. Ő nem szólt be, amiért nem akartam, csak mosolygott és azt mondta, aranyos vagyok.

Most rohadtul elszúrtam ugye?? Soha nem lesz már lehetőségem.. :( Nektek volt már ilyen? Mit jelent ez? Hogyan lehet leküzdeni? Mi történt velem? :( Annyiszor elképzeltem már... Úr Isten. Még most is fáj.


2014. jan. 18. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nemed?
2014. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ez elég fontos lett volna.. :D Hoppá. 18L
2014. jan. 18. 12:28
 3/17 anonim ***** válasza:

örülök neki hogy ezt így részletesen leírtad.

velem pont ez történt meg csak a lány szemszögéből.

a pasi nem tette meg, pedig éreztem hogy akarja

2014. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még, igaz?

Nekem volt ilyen. Összejöttünk később, ennyi történt :)

2014. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, ami vicces, hogy nem vagyok szűz. Bár túlságosan tapasztalt sem, 2-szer szexeltem eddig. :D
2014. jan. 18. 12:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor biztos, hogy van esélye nálad, azért csókolt meg....sőt azt is jól tetted, hogy nem feküdtél le vele. :D

Ami késik nem múlik viszont.:)

2014. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az en szemembe ez,csak egy jo pont lenne.szerintem nala is,latja,hogy nem vagy egy egyejszakas könnyü verü rib.anc.mas lett volna,ha te kezdemenyezel,es aztan felbe hagyod a dolgot....azt minden ferfi rühelli altalaban. 24/f
2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az a kettő még semmi :-)

Leblokkoltál, semmi extra.

Velem még nem volt ilyen,.de.partnerrel már igen


Ha ő akar valamit tőled, és türelmes, meg fog.szünni benned a gátlás.

2014. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem inkább a "nem vagyok ribi" vágy tört elő belőled?:D
2014. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Másnap reggel úgy éreztem, most biztos azt gondolja, hogy prűd vagyok vagy ilyesmik. Szörnyű érzés volt másnap.

És szerintem nem is lesz több ilyen... Van neki egy másik csaj, akivel amolyan barátság extrákkal féle kapcsolatban van, de megkérdeztem tőle, hogy szingli-e, és azt válaszoltam, hogy ennél szinglibb nem is lehetne. Tehát nem szereti a csajt.

2014. jan. 18. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!