Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érhet engem kellemetlenség...

Érhet engem kellemetlenség abból adódóan, hogy egy megrendelt terméket a mai napig nem szállítottak ki nekem, és inkább máshonnan rendelném meg?

Figyelt kérdés
Tegyük fel miután átvettem a csomagot, utána hozná a másik futár, ilyenkor mondhatom neki hogy már nem tartok rá igényt? Persze nem akarok nekik egy centet sem fizetni.
2014. jan. 29. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neten rendelted 8 napon belül is elállhatsz a vételtől, de át sem kell venned.

Nem tudom, mikorra vállalták a szállítást, de én írnék egy e-mailt, hogy nem tartok igényt a termékre, ne szállítsák, nem veszem át.


Nem előre fizettél, ugye?

2014. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fizettem előre persze, csak az a bántó hogy az mail-re sem válaszoltak, viszont az információs résznél az áll hogy amennyiben nincs készleten egy adott cucc, akkor a hosszabb idejű kiszállítás várható, viszont erről tájékoztatnak 3 munkanapon belül... persze múlthét kedd reggeltől, eltelt már jó pár nap

Na mindegy, köszi a válaszod

2014. jan. 29. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg telefonon felhívhatod őket.
2014. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendeld meg máshonnan. Az a webshop már régen rossz, ahol ilyen szinten sz*rnak az ügyfelekre. Mert oké, fel lehet őket hívni telefonon is. De ha már meg van adva az e-mail címük, akkor használják.

Ezt meg ha közben meghozza a futár, akkor visszaküldheted, minden lelkiismeret furdalás nélkül. Maximum utána felhívhatnak a webshoptól, hogy mi volt a probléma, aztán akkor elmondod nekik, hogy nem akarsz olyan webshoptól rendelni, akik képtelenek a normális kommunikációra.

2014. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!