Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak (akár itt is) olyan...

Vannak (akár itt is) olyan srácok akiket az olyan lányok érdeklik akik kicsit fiusabbak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit fiusabb kaliberű lány vagyok,szeretem az állatokat az erdő szeretek zenét hallgatni meg barátokkal nevetgélni és az idióta amcsi sorozatokat is kedvelem meg a romantikus filmeket,de vásárolgatni nem nagyon szeretek,szeretek viccelődni is (telefonbetyárkodás). Egyetlen dolog van ami zavar az orrom kicsit nagyobb az átlagnál és a hangom is mélyebb mint akiket ismerek:(

Lehet esélyem igy egyszer egy fiunál?



#fiú #belso tulajdonsagok
2014. febr. 2. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz gondod.


A mostani fiatalkori hibáid meg majd eltünedeznek:fogalmazási hibák,érdektelen dolgok kihangsúlyozása.Szóval nem a "fiúsabb" dolgok a problémák.

2014. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nekem nem tűnsz fiúsnak egyáltalán, de még ha az is lennél, mindenkinek van esélye, csak nem minden embernél, így azokat kell megtalálni, akiknél van. Szóval nincs miért aggódnod.
2014. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De az osztálytársaim állandoan ezzel piszkálnak:( es ez rosszul esik:'(

2014. febr. 2. 22:24
 4/9 A kérdező kommentje:
2es válaszoló:sajnos engem csak olyan emberek vesznek körul akik az öltözködésemre szolnak
2014. febr. 2. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem szeretsz shoppingolni, még feleségül is vennélek :D

22/F

2014. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a leírás az arcodról te is tudod,hogy nem mond el semmit arról,hogy ki is vagy te.

de amúgy igen.

az erdőt én is nagyon szeretem,csak a kutyáim folyamatosan megijesztik a madarakat a csörtetésükkel,ha erdőzünk.

emlékszem 2 hónapja bent álltam az erdő közepén,és körülöttem körben 20 méteres körzetben egyszerre kezdett el hullani az összes levél.

igazi gyönyörű természeti csoda volt,ahogy csak hulltak a levelek,mint az eső 2-3 percen keresztül:)

2014. febr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az osztalytarsaim mindig azzal piszkalnak hogy fiusan öltözök,meg néha összefogva hordom a hajam!!!
2014. febr. 3. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:

vannak mindenhol olyan fiúk akiket bármilyen lányok érdeklik. kérdés, hogy ők olyanok-e amilyenek neked kellenek.


lehet esélyed, mert lány vagy, vannak olyan testrészeid amik nagyon kellenek jópár fiúnak.

2014. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) lehet hogy vannak a közeleben is olyan fiuk csak én még biztos nem vettem észre:/
2014. febr. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!