Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy idősebb nőt (35-50)...

Egy idősebb nőt (35-50) érdeklik a fiatalabb (~20) körüli srácok?

Figyelt kérdés

Hallom itt-ott, hogy csinálta valaki valami időssel, és én is elgondolkoztam már rajta, de aztán eszembe jut hogy OMG vajon akkor anyám is csinálná velem egykorúval? :D Szóval én nem nagyon értem ezt, mert ugye a férfiakat általában a fiatalabb csajok érdeklik, a nőket meg az idősebbek. De eljön az a korszak amikor ez változik?


Jah és a kérdésben nem konkrét nőre gondolok, hanem úgy általánosságban, vagy esetenként.



2014. jan. 27. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak bőven, akiket érdekel. Meg olyanok is, akik meg is merik lépni. És hát az sem lehetetlen, hogy anyuci is beletartozik a körbe.
2014. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy az a nő 35 vagy 50. Egy 35 éves nő simán nézhet ki úgy, mint egy huszonéves lány. Szóval egy harmincas nőnek szerintem nem olyan nagy szám, ha huszonéves párja/alkalmi partnere van. És egy huszonéves srácnak is tetszhet egy harmincas nő.

Én is harmincas nő vagyok, nekem fiatalok a huszonéves srácok nagy része, mert még olyan kisfiúsak, de aki férfias annál nem gondolok arra, hogy hű de fiatal vagy fiatalabb nálam.

És persze nemcsak a külső számít. Mint ahogy a nők is szeretik az idősebb férfiakat, mert komolyabbak, mások, a fiúk egy részének is imponál egy idősebb nő, aki magabiztosabb, önállóbb, mint egy kis fiatal.

2014. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is "ismerkednék"időseb nőkkel, de nem taéálok olyat, 27 évesen :(

Ha itt lenne, rám irhatna...

2014. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hát öhm utolsó, vannak ilyen társkereső oldalak, ahol akadnak ilyen idősebb nők, és nem feltétlen pénzért ismerkednének csak :D

Amúgy azért nehezebb szerintem az idősebb korosztályú nőknél nyitni, mert félelemmel telít el, hogy úr isten ha nem jön össze, akkor mindenkinek szétkürtöli, és még a család is megtudhatja, és szégyenben leszek, mert ugye nekik jóval nagyobb az ismerősi körük. Van valami különösebb dolog, ami ilyenkor jellemző rájuk, amikor "nyitottak" felénk?

2014. jan. 27. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem.Abszolút nem.
2014. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szexoldalakon általába fake profilok vannak. Engem jobban érdekelne a 'szomszéd anyuka' tipus

3-as voltam

2014. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

van ám


ha sikerül az nagyon jó

2014. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem, ha két ember elvárása közelít, akkor a dolog működik. Az, h 10 év korkülönbségért dobnak egy szerelmet vagy éppen kölcsönösen jól érzik magukat egymással...

Emberekről beszélünk, a korosztályodba tartozóak is cinkelhetnek simán ^^

2014. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!