Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatal lányként milyen esélyei...

Fiatal lányként milyen esélyeim lennének az utcán hajléktalanként, hogy ne prostituáltként végezzem?

Figyelt kérdés

Egyre nehezebb a helyzetem, elveszítettem a munkámat, nem találok újat, szüleim már nem akarnak eltartani, rendszeres fizikai és érzelmi bántalmazásnak, terrornak vagyok kitéve.

Csak idő kérdése, meddig maradhatok, gondolom, télen még nem raknak utcára, de ha eljön az ideje, nem igazán tudok hova menni, marad az utca.

Tavasszal már csak-csak túlélem kint, de prostiként nem akarom végezni!

26L



2014. febr. 3. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Először is szakítanod kellene a negatív "jóslatokkal".A gondok járnak a fejedben a megoldás helyett.Hajléktalan,prostituált,ugyan már!Számos lehetőség van.Külföldön is vállalhatnál munkát miután alapszinten megtanultad az aktuális idegennyelvet.Újság kihordás,és ilyesmi piti munkákból megkereshetnél egy szakmai tanfolyamra valót.Talán a munkaügyi központban is igényelhetnél pár hónapra valamilyen soványka járandóságot.Mindenek előtt pozitívan állj hozzá az egészhez,és valamilyen belső játékkal próbáld meg elképzelhetetlennek tartani,hogy Te az utcára kerülhetsz.

Amúgy pesti vagy?

2014. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz esélyeid lennének.

Nem csak a prostitúcióra, de megverhetnek, elrabolhatnak, megölhetnek, megkéselhetnek...

Tegyél meg mindent, hogy elkerüld a hajléktalanságot!

2018. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4 év alatt hogy alakult az életed? Tudsz még netezni gyk-zni?
2018. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!