Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hajléktalanként mennyire...

Hajléktalanként mennyire tudnék ellátni egy kutyát?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy kutya aki megkapta az oltásait, szép, egészséges. Mert nekem el kell mennem itthonról, legalábbis el szeretnék menni, és lehet hogy nem házban fogok lakni, hanem járom a természetet és az utakat legalább őszig. Viszont nagyon akarok egy kutyát és minden pillanatot a kutyámmal együtt akarok megélni, szóval együtt bandukolnánk. Akkor nem szenvedne a kutya ha kapna enni?
2013. júl. 1. 19:13
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Neki az a fontos hogy mellette vagy. Kap enni-inni, tud hol aludni akkor nem fog sivalkodni egy luxuslakás után.
2013. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Jó de akor egy kóbor kutyát vegyél magadhoz így ezt támogatom.

Amugy meg hülye vagy, igaz nem tudom mi áll a hátérben hogy így döntötél, erre azért kiváncsi lenék jöhet privátba is.

2013. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
annyira nem tudna hol aludni, vagyis épp ott aludnia ahol megállunk aludni éjjel és ez bárhol lehet.
2013. júl. 1. 19:25
 5/41 anonim ***** válasza:
Szóval hány éves vagy?
2013. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
de akkor olyan kutyát válassz, ami bírja a gyűrődést. Tehát ne legyen rövid szőre, de ne is legyen vaskos tömött. Hatalmas mozgásigénnyel bírjon.
2013. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:

Milyen kutyád van? Lehetőleg ne yorki legyen a társad... Olyan kutyi kell, akinek a bundája kibírja a rosszabb időjárást is. Simán eshet az eső, aztán ott pislogtok este 10 fokban.

Amúgy semmi értelme annak, amit akarsz, de ha még nincs hozzá kutyád, akkor vegyél ki egyet egy menhelyről, annál szinte csak jobb sorsot tudsz adni szegénynek, mint ahogy ott él.

És ősszel újra lenne szállásod? Hazamennél, vagy mi?

2013. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

Hajléktalanként hogy oldod meg, az etetését?? Ha nincs pénzed akkor még neked sem lesz mit enni, akkor a kutyádnak hogy lesz megfelelő tápláléka?? Szemetesben turkált hulladékkal nem sokáig lesz egészséges, de még te sem.

Hajléktalanként hogy véded meg magad a "maffiáót:" vagyis azoktól akik kimondottan a hajléktalanokra telepednek, és ha kell veréssel, kínzással elérik, hogy az összes kéregetett pénzt nekik ad le védelmi pénz fejében. Vagy hogy véded meg magad a striciktől akik kizavarnak hogy áruld a tested. Teljesen mindegy hogy fiú vagy lány vagy.. ha friss hús és fiatal akkor már el is kaptak..

Mielőtt még jössz ilyen ökörségekkel hogy hajléktalan leszel nem árt utána informálódni.

Nyugodtan odamehetsz hajléktalanokhoz akik 1 olcsó piáért cserébe elmesélik örömmel, hogy milyen farkastörvények vannak.

2013. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
annyi pénzem mindig lesz, hogy éppen megvegyek valami párszáz forintos kaját. És nem fogom napokig tartogatni a zsembemben, ráadásul nem is úgy fogok kinézni mint egy tipikus csöves.
2013. júl. 1. 19:36
 10/41 anonim ***** válasza:

Igazán vicces, hogy ilyen nagy tervekkel készülsz a hajléktalan életre, nagyon romantikus elképzeléseid vannak, hogy majd a kutyáddal kettesben felfedezitek a világot.

Ha jól sejtem 16-17 évesnél nem vagy több.

Szerintem ne akard kipróbálni, hogy milyen az utcán élni, én voltam már hajléktalanok között ételosztó...

2013. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!