Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bevallotta, hogy régebben prostituáltként dolgozott. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Feltűnhetett volna, nagyon dekoratív, okos és az ágyban is tökéletes. Egyetemet végzett és elmondása szerint egyetem alatt modellkedéssel kereste a pénzt. Mint kiderült ez hazugság, az egyetem alatt kb. fél évig dolgozott.

Most 4 éve vagyunk együtt, a kapcsolat alatt nem dolgozott. Ami igazán zavar, hogy nagyon őszinte és bevallotta, hogy sosem árulta volna el, ha az egyik régi "vendég" aki beleszeretett még anno nem fenyegeti meg, hogy elárulja nekem az igazságot.

Szeretem, de a gondolat, hogy fél évig átment rajta Budapest...


2013. szept. 26. 13:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
57%
Miben különbözik ez attól hogy egy rakat egy éjszakása volt?
2013. szept. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Lina93 ***** válasza:
76%

Ha igazán szereted, akkor szemet hunysz a múltja felett.

Ha nagyon nem tudsz túllépni ezen, akkor pedig jobb lenne, ha megmondanád, hogy neked ez így nem megy.

2013. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
20%
Én dobnám...
2013. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
81%

Ha szereted, próbáld megérteni, vagy kérjétek párterapeuta segítségét, ha nagyon nem megy, de megpróbálnátok.


Próbálj a barátnőd jelenére és a közös jövőtökre koncentrálni, ne a múltra, amikor te még nem voltál jelen.

2013. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
65%
Ha igazán szereted, akkor legyél vele empatikus, és inkább sajnáld, hogy erre kényszerült...
2013. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
85%

1,Elmondta a legnagyobb titkát, ezt becsüld meg.

2,Fél évig csinálta, nem egy nagy idő.

3,Nem ment át rajta Budapest. /Én biztos nem/

4,Már nem csinálja.

Ha megismerkedsz egy lánnyal, honnan tudod mennyi pasija volt? Ha szeretitek egymást, akkor minden oké.

2013. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
70%
Azthiszem én szakítanék vele bárhogy is szeretem, mert nem tudnám feldolgozni és hosszútávon nem működne a kapcsolat. Igaz, hogy ez a múlt és bárki tévedhet (bár kérdés, hogy ezt ő hogyan éli meg). Nyílván nem mindegy, hogy valaki az éhenhalást akarta így elkerülni, vagy a bulizós életmódját biztosította vele. De ezután kérdéses, hogy meglenne e a bizalom részemről. Mondjuk az pozitív, hogy abbahagyta. De az fura, hogy 4 év után kerül elő az egyik kuncsaft....
2013. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
39%

Prosti volt. Ha megszorul anyagilag vagy érdeke ügyintézésnél, vagy le akar téged cserélni akkor meg fogja tenni lelkiismeret furdalás nélkül. Ez olyan mértékben torzítja a személyiséget, hogy folyamatosan tudnak hazudni minden gond nélkül. Ahogyan ő is tette veled 4 éven át. Nem derül ki mert az átverés, illúzió a munkája.


Tapasztalat!


Ki kell dobni. Hazugságra alapoztál eddig. Magától nem mondta volna el. Más is van még a háttérben. A fél év meg több évet jelent, csak így próbálta mérsékelni a kiakadásod. Ez olyan mint a szerető kiderülésénél: csak egyszer történt meg! csak csók volt!

2013. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Egy hete derült ki, amíg ki nem gondolom mi a megoldás, addig elköltöztem otthonról. Tegnap találkoztunk és beszéltünk róla, már akkor is odavolt érte a vendég és miután nem dolgozott is folyamatosan kereste. Eltelt pár év és most "véletlenül" futottak össze, gondolom a férfiban újra fellobbant a láng. Nem sejtem ez a "véletlen" hogyan történt és azt sem értem ha régen valaki zaklatta akkor miért nem fordult a rendőrséghez.


Szeretem és szeretném ha működne a kapcsolat, de őszinte leszek, zavar a tudat, hogy annyi férfi volt vele. A fél év igenis sok idő.

A rakat egyéjszakástól pedig azért különbözik, mert ő pénzt fogad el érte és valószínűleg nem is élvezi. Tárgyiasítja magát, eladta a testét. Nagyon sok gondom van ezzel.

2013. szept. 26. 14:09
 10/66 anonim ***** válasza:
35%

Tapasztalatból írtam amit írtam. Ez a kapcsolat hazugságra épült. Amikor komolyabbra fordult be kellett volna vallania ha őszinte ember.


Nem az.

2013. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!