Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan, hogy a belső is számít, sőt, ugyan olyan fontos mint a külső?

Figyelt kérdés
Holott a valóságban 99 - 1 a százalékarányos megoszlás a külső javára.
2010. nov. 27. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Akkor én olyan különleges lennék, hogy 1%*ba tartozom?

Erősen kétlem :)

2010. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
azér nem 99%
2010. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor talán 90 - 10, de mindegy... Semmiképp sem egyenértékű a kettő, és nem hiszem el, hogy valakinek még fontosabb is a belső mint a külső.
2010. nov. 27. 19:14
 4/24 anonim ***** válasza:
2010. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

a külső valóban fontos, de nicns kizárólagosság, sé egyébként is attól függ hogy milyen kapcsolatra vágyik az illető.

egyéjszakásnál? naná hogy 99% külső 1% belső (csak hogy tudjam hogy nem vágja át utána a torkom)

komoly kapcsolatnál csak az ismerkedésnél számít a külső, és az is meggyőzhető később a belsővel. persze ehez kell némi tapasztalat hogy rájöjj valójában mennyit ér. ha sikerült járnod a suli egyik legnépszerűbb pasijával és megtapasztaltad hogy mennyire görény és szemétláda, akkor átértékeled a dolgot. akkor is számítani fog a külső. nem lehet olyan emberrel boldog kapcsoaltban lenni aki taszít a külsejével, mert nem lesz jó a szex, és az sokmiondent tönkre tud tenni.

2010. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
pedig velem is sokszor előfordult már, hogy pl. bemutattak valakit, aki elsőre nem tetszett, aztán az idővel, ahogy mélyebben megismertem, sokkal jobban megszerettem. persze ha valaki nem született címlaplány/modellfiu, azért még nem kell elásni, főleg hogy a tisztaság, ápoltság stb. alap elvárások és rengeteget segít a dolgon. meg tudod a kevésbé szép emberek általában értelmesebbek, olvasottabbak, mert ezzel próbálják kompenzálni ami a külcsínyből hiányzik. mondjuk igazából gőzöm nincs, miért kérdezted, de ha te így gondolod, és szóba sem állsz olyannal aki nem full pöpec turbó első villantásra, akkor valami nem ok ;)
2010. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
De ez hülyeség! Ha valakit szeretsz, akkor akármilyen ronda is, te gyönyörűnek fogod látni és úgy lesz tökéletes számodra ahogy van. Nálam így működik és el sem tudom képzelni, hogy másnál nem így van.
2010. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A 99-1 %, az első 10 másodpercben van.

A 90-10 % mondjuk az első 3 órában.

Aztán ha csak kefélni akarsz, akkor megállsz itt, ha többet is, és elkezded megismerni a másikat, az arány akár teljesen meg is fordulhat.

Na jó, azért egy brutál csúnya embernek tényleg nehezebb ismerkednie, mint egy "dekoratívnak", de aki már kicsit tapasztaltabb, tudja, hogy egyrészt nem vígasz, ha egy szép ember b@ssza át, valamint hogy a szépség múlandó, a jellem örök.

2010. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
19:23: Ahhoz, hogy valakit szeretni tudj, előbb bele kell szeretned, és nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de a legtöbb ember nem tud beleszeretni egy olyanba, aki egész egyszerűen csúnya.
2010. nov. 27. 19:25
 10/24 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam:


Érdekes, amikor jó kedvem van, jól érzem magam a bőrömben, akkor mosolyognak rám a lányok és flörtölnek velem. Ha viszont rossz kedvem van, nincs önbizalmam, akkor meg le se sz.arnak.


A külsőm nem változott...


---


Nézd meg a rocksztárokat; rondábbak, mint az ördög és milyen nőik vannak. Mielőtt azzal jönnél, hogy "de ők gazdagok és híresek", hozzátenném, hogy nagyon sokszor a nőik is azok. Simán kereshetnének maguknak egy jóképű, kedves, udvarias, aranyos stb. színészt vagy énekest, aki nem pofozza őket le részegen a lépcsőn. De ők ösztönösen mégis a ronda rosszfiúkat választják.

2010. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!