Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan, miért ítélik el azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan, miért ítélik el azokat a nőket, akiknek fontos a pénz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert azoknak általában CSAK az fontos.
2013. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert egy párkapcsolat nem arról szól, hogy a pasi pénzeli a nőt.
2013. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan, miért nem ítélik el azokat a nőket, akiknek fontos a pénz egy párkapcsolatban?
2013. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem ítélem el őket..

de menjenek olyanhoz akinek van pénze mert nekem nincs.

ja és csak azért meg ne legyen velem senki mert valami haszna van rajtam.. akkor inkább meghalok magányosan.

2013. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert ezek a nők nem a férfi miatt vannak abba a párkapcsolatba,hanem a pénz miatt
2013. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és azért nem ítélem el őket mert nem szokásom ítélkezni.
2013. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 8. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkoztam már, és az egyetlen valós ok amit találta azaz irigység. Véleményem szerint valamilyen szinten intelligens az a nő, aki keres egy tehetős férjet ahelyett, hogy nap 8 órát dolgozzon, és ez sokaknak nem tetszik. Az már más kérdés, hogy én egy ilyen nőtől testi kapcsolatnál többet nem akarok.
2013. júl. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem intelligencia. Maximum dörzsölt, rafinált akár még okos is. De hogy nem intelligens az is tuti.
2013. júl. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!