Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel sokan azon hogy nekem fontos, hogy legyen autója a srácnak?

Figyelt kérdés
Az elején tisztázni kell, hogy nem a luxus kategóriájú kocsikról van szó most. Hanem akár egy 10-15 éves átlagos autóról, a lényeg hogy menjen. Nem kell hogy gazdag legyen a srác, nem kell hogy BMW-vel járjon, és hogy gyémánt gyűrűket vegyen nekem. Mert a legtöbb emberben ez a kettő valahogy egyet jelent, előítéletesek. Ebben az egészben pedig az a lényeg, hogyha van egy régi bármilyen kocsi, akkor máris teljesen mások a lehetőségek. Nem kell aggódni az eső, a hó, a hideg miatt. Nem kell buszhoz igazodni. Vagy nem kell kilómétereket sétálni mondjuk éjjel fáradtan. Szabadon lehet szervezni kirándulásokat, nyaralásokat, és nem kell azon aggódni hogy milesz ha valamiért hirtelen haza kell mennünk, de nincs éppen busz vagy vonat. Ha lesz egyszer gyerekünk, akkor meg főleg elvárható hogy ne a buszon kelljen cipelni bárhova. Szóval nevetséges, hogy sokan erre rögtön fröcsögni kezdenek hogy jajj akkor én érdekből jövök össze bárkivel is. Egyszerűen nem értik a különbséget az általános kényelmi elvárás meg a luxus között. Mert nekem csak az előbbi a fontos. Nekem is van jogsim, szüleimét szoktam csak vezetni eddig, de szeretnék sajátot is. És szerintem nem egy nagy elvárás egy 26-30 éves pasinál, aki ugye régóta dolgozik, hogy legyen valamije. 400 ezerért már tökéletes használt autókat adnak.
2013. ápr. 2. 18:15
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy te ezt nem magadtól várod el, pedig gondolom te is ilyesmi idős vagy.

Elárulom, nekem 20 éves korom óta van saját kocsim, de soha nem érdekelt másnak van-e. Nekem van, régen, amikor nem volt,akkor is meg tudtam oldani az ilyesmit.


Szóval szerintem anyagi téren inkább olyat várj el, amire te magad is képes vagy.

2013. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Harminc éves férfi vagyok, és nincs kocsim. Eddig nem volt rá szükségem, azért meg nem veszek, hogy bárkinek is tetszelegjek vele.
2013. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
És akkor neked miért nincs?Vagy saját lakásod?Akkor mástól miért vársz el olyasmit,amit te nem tudsz teljesíteni?
2013. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Mert én 21 éves vagyok, miből lenne még? :)
2013. ápr. 2. 18:30
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy senki ne várjon el olyasmit a másik féltől, amit maga sem tud nyújtani. Legyen nő vagy férfi. Szerintem egy marhaság ez a "férfinek legyen egszisztenciája" dolog, pedig nő vagyok. Azt együtt is elő lehet teremteni, ha valaki nagyon akarja.
2013. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
61%

ja úgy!! neked nincs kocsid a másé meg jó lenne a nagy fszt az ilyennek :D busszozzál csak élősködő.


meg 21 évesen gyereket akarsz? menekülőre fognám....

2013. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van! Szerintem a lakás is alapkövetelmény. Nem is lakás. Inkább ház.
2013. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
70%

Hintó nem kell a s*gged alá,hogy ne fázzál és el ne kopjon a lábad?Ez eléggé érdek szagú pedig.

Mi van,ha megtetszik egy pali és nincs kocsija?Kikosarazod?Elég elfuserált egy gondolkodásod van.Azt pedig nem hiszem,hogy neked 26-30 éves korodra feltétlenül lesz kocsid,na meg egy autó után fizetni kell,akkor is ha nem használod.Szóval eleve sok pénz.Én 22 vagyok,de ha lesz rá pénzem,akkor se veszek kocsit,mert van 2 lábam és nem rinyálok,hogy jaj de hideg van.Amúgy is a kocsi szennyezi a környezetet(tudom,hogy már k*rvára mindegy,mert már szétb@sztuk a bolygónkat),de én akkor sem fogom kivenni belőle a részem,főleg nem azért,hogy kényelmesebben éljek.

2013. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Ki akar most gyereket? De ha ismerkedek, úgy teszem hogy komoly kapcsolat is lehet belőle akár, és 3 év múlva már simán szeretnék. 15 éves koromtól mindig ilyen srácokkal voltam, szóval nem fogok buszozni, de kössz a hasznos hozzászólást.
2013. ápr. 2. 18:38
 10/49 A kérdező kommentje:
És miért ne lenne addigra sajátom? Következő tavaszra már simán lesz nekem is, ha minden jól megy, nem rúgnak ki stb. :)
2013. ápr. 2. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!