Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen ember?

Figyelt kérdés
-En mar rá jöttem régen,hogy soha nem lesz senkim.Sok dolog miatt.De leginkább mert csúnya vagyok!.Még csak barátaim sincsenek.Most csak tényleg azok a fiuk vagy lányok írjanak ide akik így érzik.

2013. aug. 14. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj privatba
2013. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok csúnya, még sincs egy igazi barátom se! Sajnos nem értem mért. Nem vagyok ellenszenves általában senkinek, de érdekes sem, inkább közömbös ezek szerint...

Meg gondolom unalmas is. Sosem hív senki semerre. Pedig ismerős azért akad, de ezek csak facen ismerősök, illetve egyszer azok voltak, ma már némelyiket meg sem ismerném, Ha írok valakinek, sosem ér rá, mindig van valami dolga...ennyivel le is ráznak általában. 3.szor már nem kérdem meg, mert eléggé nyilvánvaló, h nem szeretnének velem találkozni...

Itt is csak olyan emberekbe botlom, akiket ugyan érdekelnék (egy darabig biztosan, amíg nem múlik az újdonság ereje), de mind egytől egyik vidéki...

Jó lenne már találni egy lányt, akivel akad közös téma, vagy csak barátot, de egyre esélytelenebbnek látom már.

magányos 29 F

2013. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kívánom neked,hogy találj egy lányt!
2013. aug. 14. 22:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszi!

Amúgy egyszer találtam egy lányt, de neki csak szexre voltam jó. Hamar vége is lett, amint megneszelte, h én többet szeretnék...

Én is kívánom, hogy találj valakit!

2013. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

-En sok lánynál próbálkoztam...Sohase jött össze semmi.Rám igazan nem lehet mondani,hogy meg se próbáltam.Sajnos bennem van a hiba.

2013. aug. 14. 22:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vaktában kellene próbálkozni! De nyugtasd csak magad te nagyon okos..
2013. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, ettől az oldaltól kialakulhat lelki nyomor...esküszöm...
2013. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt like-olom!Ez igaz!
2013. aug. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!