Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyen az, ha az ember utál...

Szégyen az, ha az ember utál férfinak lenni ebben a mai világban?

Figyelt kérdés
Önmagában nem a nemiségemmel lenne probléma, férfinak érzem magamat és abszolút hetero az érdeklődésem is. Amit nem tudok elfogadni, az amilyen szerepet kap az ember, ha ebben a nemben születik. Nem élhet nyugodtan, hanem állandóan meg kell felelnie és folytonosan a "magabiztos, férfias kell!!!" nevű követelményekkel találkozik. Nem lehet gyenge, mindenhez értenie kellene és sosem lehet holtponton. Mindent tudnia kell a nőkről, épp ezért, ha nincs senkije és akár nagyon nincs sosem, akkor aztán eláshatja magát.Sorolhatnám vég nélkül, de a lényeg ugyanaz. Utálom ezt az egészet. Normális dolog ez vagy tényleg szégyen?

2014. febr. 7. 21:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

négyeske vagyok, (a mellőzött)ez a film nagyon jó, érdemes megfigyelni, a közönségnél is milyen felismerő arckifejezések vannak: férfi agy, női agy

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2014. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Egy pillanat, azért egy bűncselekménysorozatot ne vegyünk már ide! Az első válaszoló arra célzott, hogy sok szép nő nem is törekszik semmiféle önfejlesztésre, hanem kizárólag a testéből akar megélni.
2014. febr. 7. 22:11
 13/27 anonim ***** válasza:

A mai világban? De hát régebben még jobban ez volt. A régi időkben még férfiasabbnak, még erősebbnek kellett lenni egy férfinak.

De megértelek. Aki alapból nem magabiztos, annak nehéz azzá válni.

2014. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Régebben azért-nem tudom, pontosan melyik korra gondolsz-pl. kitanult egy tisztességes hivatalt, foglalkozást a férfi és akkor már érdemes férfinak számított és a lányok java része örült neki, ha érdeklődött felé. Udvarolhatott és a nők illően fogadták az udvarlását.

Manapság viszont szinte csak a végletek vannak.

2014. febr. 7. 22:16
 15/27 anonim ***** válasza:

"kitanult egy tisztességes hivatalt, foglalkozást a férfi és akkor már érdemes férfinak számított és a lányok java része örült neki, ha érdeklődött felé"

Vagy inkább a lányos szülők java része.

Én nem hiszem, hogy régen a nők többsége ne húzott volna inkább a férfias, magabiztos, sármos, hódítani tudó férfiak felé.

2014. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Én talán nem ís úgy mondanám, hogy végletek mert lényegében a mai világban már semmi sem jó.

Most nyersen fogalmazok(férfiak, nők esetében egyaránt) de...

Ha erős(férfias) akkor nem elég érzelmes/ nem elég nőies

Ha kimutatja az érzéseit akkor nyámnyila/ nyafogós

Ha (nagyon) ad a kinézetére akkor páwa, b*zi/r*banc

És és átalában hülyének is titulálják.

Ha nem ad annyira a divatra akkor nyomi, béna, slampos.

Ha okos akkor gyík, nincs élete, stréber..

És sorolhatnám még.

Ezek szélsőséges példák, jól érzékeltetik a lényeget.

2014. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem szégyen. Amúgy meg szerintem ez nem von le semmit egy pasi vagy adott esetben egy nő értékeiből, hogyha nem mindig határozott pl, meg nem lehet holtponton, meg ilyenek.
2014. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17.vagyok, "értékéből" ,így idézőjellel kellett volna az előbb h írjam
2014. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj,én nem tehetek róla,hogy bajod van a világgal és nehezedre esik a magabiztosság.-Arról sem ha pár buta vagy könnyelmű nőtársam csorbát ejtett a lelkeden.

De ne általánosíts,nem minden nő egyforma,vannak tisztességes,tehetséges nők is akik soha nem használták fel sem a megjelenésüket sem a testi adottságaikat az előbbre jutáshoz.El árulok egy "titkot",egy magára valamit adó nő sem lehet gyenge és ezer szerepet aggatnak a nyakába (1-es a példa)-ha például tehetséges vagy = biztosan aláfeküdtél a tanárodnak,főnöködnek stb. Ha jól mentél férjhez, = biztosan elkápráztattad az orális-anális tudományoddal,(holott lehet,hogy az első partnered volt.)Ha sírni mersz a munkahelyen mert rákbeteg az egyik hozzátartozód = biztosan hisztizel,-mert a nők "ilyenek.

Sorolhatnám én is vég nélkül,de nem teszem mert különb akarok lenni az átlag hisztis piszlicsáré pics@knál és mindent megteszek ez ügyben,de ha egy kalap alá sorolnak pár törtető rózsaszín spinével azt nem tűrhetem! Legyél olyan amilyen lenni akarsz,ha erőlködnöd kell,nincs értelme az egésznek.

2014. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"Én nem hiszem, hogy régen a nők többsége ne húzott volna inkább a férfias, magabiztos, sármos, hódítani tudó férfiak felé."


Az meglehet, de azért olyan sem nagyon volt, hogy a nő beleröhögött a másik ember képébe és úgy beszélt vele, mint valami kocsmatöltelék. Azért akkor még volt tisztelet.

2014. febr. 7. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!