Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történik velem? Többi lent

Mi történik velem? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet velem a baj de régen (pár hónapja) mindig én voltam a társaság közepe rengeteget röhögtem és én is mindenkit úgy megnevettettem hogy a földön sírtak a nevetéstől.De most már nem tudok nevetni így kb. nyár fele óta és nagyon bánt sőt eddig mindig mindenre rá tudtam vágni valami hatalmas vicceset most meg semmi nem tudok miről beszélni és rengeteget mű röhögök valamiért nem tudom elengedni már magam!://mit tehetnékh újra önmagam lehessek?
2013. szept. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ember mindig változik. Lehet, hogy nálad is épp elindult valami folyamat. Nem történt a közelmúltban valami változás az életedben? Legyen az bármi, ami eddig nem volt, de most már van, vagy fordítva?
2013. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem tortént veled valami olyan dolog ,vagy a családodon belul ,ami megbántott,fájdalmat okozott?......mert akkor természetesen pszichologus,viszont ha semmi ilyen nem tortént,probálj kikapcsolodni .pl. menny esténként sétálni,vagy csak mennyj ki az udvarra ,ha van házziállatod játtsz vele......a kikapcsolodás mindig segít :)
2013. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát mostanában sokat veszekedtem a szüleimmel meg sok lassú számot hallgatok lehet ezeken változtatni kéne!köszönöm remélem újra normális lehetek!:)
2013. szept. 2. 20:27
 4/6 anonim válasza:

Mennyi idős vagy?.....serdülő, tinédzser?

Mert ebben a korban normális a hangulat változás.

A hormonok is tehetik. Meg hiányállapot a szervezetedből is.

2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15/L...akkor lehet ezeken kéne változtatnom mert mostanság szomorkás vagyok bár nem tudom annyira nem érzem a változást a múlt és a mostani hangulatom közt.
2013. szept. 2. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
megkomolyodtál.
2013. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!