Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolog szerintetek az,...

Milyen dolog szerintetek az, ha valaki az iskolában a wc-n ülve tanul vagy eszik 1. óra előtt?

Figyelt kérdés

Mert én ezt csinálom gyakran, ha nem a folyosón ülök egy padon, beülök a wc-ben egy wc fülkébe, magamra zárom az ajtaját, és ott ülök a wc-n egyedül, eszek vagy tanulok valamit.

Ennek az az oka, hogy az osztályomat utálom és ők is engem, nem vagyok rájuk kíváncsi már, és az egész iskolában nincs senki akivel tudnék beszélgetni. Folyosón meg ha elmennek előttem a képembe bámulnak jópáran, szóval ott nem lehet nyugodtan magamban ülni, ezért megyek be a wc-be.

De milyen dolog ez? Nektek mi lenne a véleményetek valakiről, akiről megtudnátok hogy ezt csinálja?

18/F


2014. febr. 14. 19:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Amíg nem muszáj nem megyek oda az osztálytársaim közé már egy ideje reggel 8:00 előtt.
2014. febr. 14. 19:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az evés dolog szerintem kicsit gusztustalan,a többi szerintem rendben van.
2014. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az evés sztem is kicsit gusztustalan, de ha nem tudsz más nyugott helyet, akkor az is megteszi.

Engem nem utálnak a többiek ( utál 3-4), de én nem merek a többiek közé odamenni.

Én nem itéllek el ez miatt.

2014. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!