Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az exemék?

Miért csinálják ezt az exemék?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú aki elhagyott ,mást vett el feleségül, jó ideig az utcán sem köszönt.Azonban facebookon nincs fent, a felsége fent van, folyamatosan oda irkál ahova én, az exem haverjaival gúnyolódnak rajtam hogy én milyen ronda vagyok,a húgom exével is felvették a kapcsolatot(a húgom sem beszél az exével) és most együtt utálkoznak rajtunk és csúfolódnak.Mindenkinek rosszat mondanak rólunk a társaságban, és mindenhol rajtunk gúnyolódnak.Mire jó ez nekik?Én nem is ismertem a feleségét, csak facen jöttem rá hogy ö csinálja az egészet+az exem haverjai akarnak nevetségessé tenni.A haverjai egy ideig ismerőseim voltak, de kitöröltem öket , mert folyamatosan az exem felesége bejegyzéseit osztották meg-közöttünk egy like nem volt.Akkor minek jelöltek be?Nem értem.....kitöröltem őket majd bosszúból bejelölték az húgom exét és most közösen dicsérik egymást és minket csúfolnak mindenki előtt és sajnos a táboruk egyre nagyobb.Mire jó ez?Miért kell így viselkedni?olyan emberekenek beszélnek rólunk akit én még nem is ismerek csak vissza hallom hogy rajtam mókáznak.Megbeszélni nem tudom velük, mert már nincs közöttünk semmilyen viszony és nem is akarok.Elvették a kedvem és az önbizalmam

2014. febr. 16. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg az osszes olyan embertol a facen, akik ezt csinaljak.
2014. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem kitöröltem mindet, bosszúból a húgomat szívatják az exével,vagy bejelölik az összes ismerősöm akit ismernek és elkezdenek velük spannolni-majd csúfolni
2014. febr. 16. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes viselkedés.
2014. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon is az.Ezek az állat emberek ettől érzik magukat fölényben?És egyáltalán miért akarnak bántani?És miért van olyan sok ember aki csatlakozik hozzájuk és élvezik a csúfolódást?
2014. febr. 16. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha torolned magad a facebookrol?
2014. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 acelsziv ***** válasza:
És mi lenne, ha beszélnél az exeddel, hogy állítsa le a feleségét?
2014. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az exed még mindig érezhet valamit irántad, vagy csak sokat beszélt rólad a mostani párjának, így most féltékenységből csinálhatja.

Amiket tehetsz: amit az előző két válaszoló írt. Ezen kívül pedig mentsd le az összes mocskolódó bejegyzéses oldalt, fényképekkel és adatlapokkal, aztán jelentsd fel őket.

2014. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van.De engem már az nem érdekel hogy ö mit gondol csak hagyjanak békén.jó múltkor jött velem szembe az utcán és volt pofája a szemembe nézni .Természetesen köszönés nélkül elkaptam a fejem.Nem tudom mit tehetnék velük és hogyan rendezzem ezt le, de én is ember vagyok , nem kéne azért megalázni engem és a húgom, mert ö mást választott.Neki sem és a választottnak sem.ugyanolyan emberek mint én.nem egy sztár páros akinek mindent szabad.
2014. febr. 16. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:

valamit nem mondasz el,mert ok nélkül nem szakítanak ilyen szinten az emberre,hogy oda sem köszön,ha jön szembe az utcán.

ha megcsaltad vagy ilyesmi van a dologban,akkor lenne érthető,hogy ennyire bosszúszomjasak.

2014. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
komolyan nem tudom mi lehet a bajuk, bár azt tutira tudom, hogy egyszer össze veszett a barátnőjével,)az exem hagyott el engem) aki jelenleg a felesége, és akkor az én munkahelyemre jött és akkor még csókolóztunk egyszer.Ezután én nem hallottam róla semmit, csak azt , hogy kibékült a lánnyal, elvette, de ez a nő úgy nézett rám egy bulin mint a véres rongyra.Lehet velem akarta féltékennyé tenni??????De hát ö is lekezelő volt velem--nem értem az egészet .lehet az exem annyit hazudott nekem is és a nőjenek is , hogy egyik csaj sem tudja az igazat,csak engem basztat mindenki és nem tudom miért?
2014. márc. 3. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!