Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lesz valaki gazdag és...

Hogyan lesz valaki gazdag és sikeres?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam egy férfit, valami sportkocsiféle Lamborginivel, a mellette az anyós ütésen meg egy Tablet.


Hogyan élhet valaki ennyire jól?


2012. jún. 7. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem szerencsés, akkor sokat gondolkodik, és szorgalmasan dolgozik. Én ez utóbbiban hiszek.. :)
2012. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

A, nyert a lottón


B, drogot árul


C, volt egy jó ötlete ami sok pénzt hozott

2012. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Jókor volt jó helyen, beleértve a születést is.
2012. jún. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kapo1588 ***** válasza:
mindjárt jönnek a kommentek hogy hálózatot épít:D vagy tuti volt egy jó életbiztosítása!!!!
2012. jún. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván sokat számít,hogy milyen családból jött, milyen a hátszele. Ez a 80 as évek közepétől született egyénekre hatványozottan vonatkozik, mert jelenünkben tökéletes méreteket öltött a kasztosodás, aki csóró családból származik, annak életesélye nincs kitörni, egyetemet nem tudja finanszírozni, hiába jóagyú, és szorgalmas, hiába lenne belőle kiváló szakember. Régen, a korábbi embergeneráciknál még lehetett ez így, ma már esély nincs rá. Ha eetleg mégis átvergődné magát a diplomáig, utána kapcsolatok nélkül életben nem kerül be sehova. Tehát tanulással kitörni nem lehet ma már akárkinek. Alvilági szférába besímulni az is egy járható út,csak ezek az emberkék meg előbb vagy utóbb megdőlnek, mindenképp kiborul egyszer a bili, és utána meg törik ketté az életük, börtön, priusz, és a járulékai. De alapvetően jellemvonás kérdése a szerencsén kívül. Jó időben, jó helyen emberekről van szó, akik talpraesettek, két lábbal állnak a földön, bevállalósak, magukat managelik,állati jó a kommunikációs készségük, van fellépésük, határozottak, mindig tudják hogy mi a fenét akarnak kihozni magukból, és bevállalósak! képesek is a terveiket valóra váltani. Ez meg egy olyan dolog,hogy fejben dől el.Ha vársz, ha halogatsz, ha nem vagy képes meglépni ezt azt, akkor elmegy melletted az élet, és ugyanaz a huszadrangú anoním senkiházi maradsz örökre. Karrieristák meg kitörnek. Keresik mindig a lehetőségeket, és megragadják. Kapcsolatokat építenek ki, céltudatosan hatalmas baráti körre tesznek szert,mindnekinek bepuncsolni, benyalni, szivességeket tenni,hogy aztán majd ők is viszonozzák, és így lehet felkapaszkodni a boldogulás útján. Ennyi. Rohadtul bonyolult, de én már átláttam, erre bizony 10 emberből kb . 2 képes. És ezeknek is hatalmas szerencséjük van. Ez a sikeres jelző valami olyasmi ,ami nem minden második embernek adatik meg. Ezért van az,hogy fáj a többségnek ez marhára, mintha a tyúkszemére léptek volna, és ezért próbálják bemocskolni, lehőzni, lejáratni a sikereseket, hogy ezzel kompenzálják a hiányosságaikat.

Az a lamborghinis meg ha fiatal fickó volt, 30 alatti, akkor egyértelmű hogy jó családból való, vagy benne van nagyon valami drog / egyéb kereskedelemben. Azokban marhanagy pénzek vannak egyébként. De az adócsaló életmód se kizárt.

2012. júl. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Többlet munkát vállal,karrierista,munka az első aztán a szórakozás.Pluszokat vállalnak,képzik magukat,nyelveket is tanulják,gondolkodna,terveznek.

Sikerorientáltan cselekednek.

NEm 8 órás melót tolnak aztán a toll kiessen a kezéből,na az ami nem megy,8++ órákat is dolgoznak sőt akár 25-t is naponta.

Nincs kifogásuk,nincs jajj család,jaj gyerek,jaj anya,jaj apa.Nem!!

Csak a cél csak és kizárólag a cél.Én is ilyen típusú vagyok,akár átgázolok mindenen a célomért a pénzért,mert igen én imádom a pénzt,és képes vagyok a többletkilométerre,ha kell este 11kor még a monitort bámulom a cégben.


Ezt nézzétek meg : [link]

Róluk lehet példát venni 21 évesen hatalmas sikereket értek el,az ilyen emberekre kell felnézni és tanulni tőlük,a barátnőjének kellett egy Lamborghini és vettek egyet,mert úgy gondolta,na ez az élet. :D

És nem a szülei hanem saját erőből mindent,igaz biztos a ,,8-órás alvást" el kell felejteni,valamit valamiért.

24Ffi

2012. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

5. válaszolónak brutálisan jó a hozzászólása, és minden úgy van, ahogy mondja. Mindenkinek olvasnia kéne, és el kellene gondolkodnia rajta. Különösen ez a része:


"Jó időben, jó helyen emberekről van szó, akik talpraesettek, két lábbal állnak a földön, bevállalósak, magukat managelik,állati jó a kommunikációs készségük, van fellépésük, határozottak, mindig tudják hogy mi a fenét akarnak kihozni magukból, és bevállalósak! képesek is a terveiket valóra váltani. Ez meg egy olyan dolog,hogy fejben dől el.Ha vársz, ha halogatsz, ha nem vagy képes meglépni ezt azt, akkor elmegy melletted az élet, és ugyanaz a huszadrangú anoním senkiházi maradsz örökre. Karrieristák meg kitörnek. Keresik mindig a lehetőségeket, és megragadják. Kapcsolatokat építenek ki, céltudatosan hatalmas baráti körre tesznek szert,mindnekinek bepuncsolni, benyalni, szivességeket tenni,hogy aztán majd ők is viszonozzák, és így lehet felkapaszkodni a boldogulás útján."


Én bármilyen nagy karriert befutó, gazdag és sikeres emberrel találkoztam életem során - legyen szó bármilyen területről - MINDRE ezek szóról szóra igazak voltak. De tényleg betűről betűre.

Nagyon sok belső tulajdonság ritka kombinációja az, ami egy ilyen szintű sikerhez (és pénzhez) eljuttatja az embert, és rengeteg tudatos munka, amibe bele lehet venni a kapcsolati tőke építését is. Észrevettem, hogy ezek az emberek általában bármibe kezdenek, végül mindent sikerre tudnak vinni.


Ebbe még belevenném azt, amit ritkán emlegetnek, az ÉRZELMI INTELLIGENCIÁT. Vagyis ezek az emberek nem csak agyban, karizmában, kiállásban jók, hanem átlátják az emberi kapcsolatokat, azoknak a szövevényes hálóját, átlátják melyik helyzetben kik a dominánsak, és mindig tudják, hogy kihez hogy kell viszonyulni, hogy számukra a lehető legkedvezőbb eredménnyel jöjjenek ki egy helyzetből. Vagyis a háttérből tudják mozgatni a szálakat a saját javukra.

2012. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
.
2014. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Tudom régi kérdés de ezt a hazugságot muszáj javítani:



" jelenünkben tökéletes

méreteket öltött a kasztosodás, aki

csóró családból származik, annak

életesélye nincs kitörni, egyetemet

nem tudja finanszírozni, hiába

jóagyú, és szorgalmas, hiába lenne

belőle kiváló szakember."


Millio ösztöndij és komoly összegű diakhitel érhető el BÁRKINEK. Szóval a származás teljesen lényegtelen.

Ez csak kifogás.

2015. ápr. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hmm, a Tablet tényleg nagyon drága.
2015. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!