Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit árul el az emberről, hogy...

Mit árul el az emberről, hogy naplót ír?

Figyelt kérdés
Azt, hogy magányos, nincs kivel megbeszélnie a gondjait? Én már régóta írok naplót, kb 8 éve (most vagyok 18 éves), akkor írok bele ha valami rossz, vagy valami kiemelkedően jó dolog történt velem Aznap. Meg néha szeretem visszaolvasni, nosztalgiázni, meg egy csomó dolgot elfelejtek, ez legalább emlékeztet sokmindenre. :D
2014. febr. 23. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van egy hobbija.Egyébként elég jó dolog, mert ha 10 év múlva előkapod, akkor vissza olvashatsz a múltadba :D
2014. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 *Nekomimi* ***** válasza:
Ó, én most vagyok 30 éves és még mindíg naplót vezetek. Az utóbbi időben kicsit magányos vagyok, de ugyanannyit írok bele, mint például 15 éve, mikor alig voltam itthon. Szóval egyáltalán nem csak a magányosok írnak, így nem hiszem, hogy ezt gondolnák rólunk naplósokról. :D Épp a minap vettem elő a régit, minden második lapon másik pasi név szerepel,tiszta röhej. :D
2014. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!