Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Nincs is annál szebb, mint...

"Nincs is annál szebb, mint amikor állapotos pocakkal állsz az oltár előtt, hogy kimond a boldogító igent. " Vélemény?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye a fenti mondatról?
2014. márc. 1. 12:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja, és nem nyelvtanilag kértem kielemezni, hanem tartalmilag. Bocsánat hogy egy d-betű lemaradt, megyek is szöges korbáccsal ütlegelni magam. :)
2014. márc. 1. 13:34
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ciki.Azt gondolják az emberek,hogy a gyerekkel erőltette magát rá a férjre.
2014. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Semmi pénzért nem vettek volna rá, hogy azon az egyetlen napon, amikor én vagyok a középpontban, mindenki engem néz, fotókon pedig végérvényesen megörökítve az egész, hogy ezen a napon odaguruljak, mint egy túlméretezett sátor, miközben a násznép minden tagja csinosabb nálam...
2014. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 *Nekomimi* ***** válasza:
100%
Ez szerintem hülyeség és főleg akkor, ha az illető fehérben tette ezt. Soha eszembe nem jutna állapotosan oltár elé állni. Vagy előtte, vagy utána, de akkor sem fehérben. Nem a színnel van a bajom, hanem azzal, amit az jelképez. Oké, manapság nem divat szűzként férjhez menni, de na, belefér. Viszont terhesen, fehérben a templomban... Szerintem gusztustalan. De ez csak az én véleményem.
2014. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egyetértek a kérdezővel aki a véleményetekre volt kiváncsi,és ha visszaforgathatnám az időt csak is tisztán állnék Isten és a jövendőbelim elé,sajnos nem igy történt
2014. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!