Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról, hogy...

Mit gondolnátok arról, hogy ha a férfi, akivel jártok időnként egy-két-három hétre eltűnne?

Figyelt kérdés

Múltkor azt mondta, azért tűnt el, mert féltékeny volt.

Máskor meg csak eltűnt, és újra megkeresett, és úgy tett, mintha mi se történt volna. Ez már a többedik ilyen alkalom. Nem kell azt írni, hogy biztos nem jó a kapcsolatunk, és azért tűnik el, mert ha nem jó, akkor lehet szakítani, felnőtt emberek vagyunk, de nem kell így játszadozni. 30-asok.



2014. márc. 3. 07:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ti egyáltalán komoly kapcsolatnak hinnétek egy ilyet, ahol több hétre eltűnik? Tavaly is volt olyan, hogy hosszabb időre eltűnt, egy hónapra is. Aztán előjött, hogy hiányzom. Most tesztelni akarja, hogy elkezdek-e hiányozni? Vagy mi?
2014. márc. 3. 07:41
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Az első alkalom után már nem jártam volna bele...nekem az ilyen eltűnések, ilyen sértődések egyáltalán nem fernek bele egy felnőtt kapcsolatba.

3 hét rengeteg idő.

Ha 3 napra tünne el, úgy,hogy pl nem érem el, nálam már az sem fér bele.

Ha problémáink vannak az beszéljük meg, és ne lelépjünk, ha pedig nem tudjuk megbeszélni, akkor valjanak el az útjaink.

Bocsánat, ha túl drasztikus a véleményem, és a hozzáállásom, de a gyerekes viselkedést már 20 évesen sem tudtam kezelni (pedig akkor meg az embernek vannak nem anynira felnőtt megnyílvánulásai)

2014. márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Bocsánat a hibákért..az ékezeteket nem mindig sikerül eltalálnom, plusz nagy a kezem a képernyőhöz vagy mi..

Amúgy 27 vagyok

2014. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kapcsolat, csak szórakozik a pasi veled.
2014. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De mitől olyan biztos benne, hogy amikor megint megjelenik, mehet tovább a dolog? Rám van írva, hogy hülye vagyok?:-)

2014. márc. 3. 07:50
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
szerintem meg hazas, es ilyenkor visszamegy a csaladjahoz, hogy ne legyen feltuno. nekik gondolom azt hazudta, hogy kulfoldon dolgozik, amikor honapokig nem megy haza.
2014. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
egyebkent ha az elso ilyen eltunes utan visszafogadtad a nyilvanvaloan fals magyarazat ellenere, akkor igen, rad van irva, hogy hulye vagyok.
2014. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Ismerek ilyet (ilyen kapcsolatot), ott az eltunesek mogott egy masik no/csalad allt. Meg elkepzelhetonek tartanam, hogy olyan munkaja van, amit neked nem mondhat el (vagy mert legalis, de titkos vagy mert nem legalis es nem akarja, hogy tudd), szimplan az is lehet, hohy nem vagy neki tul fontos es egyszeruen ugy veli a kapcsolatotok nem azon a szinten van, hogy ez ne ferne bele (kvazi mintha a haverja lennel, aki ugye nem keri szamon az eltunest, hanem orul, ha ujra egyutt logtok...csak itt van szex is, ami meg ugye kulon jo is neki).

Megbeszelnem vele, de lehet attol fuggetlenul is lelepnek, kesobb se lesz jo vege az ilyeneknek.

2014. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Továbbra is köszönöm. Márcsak azért is zavar a dolog, mert külön városban lakunk, tehát amiket írtok, simán beleférhet.
2014. márc. 3. 07:57
 10/24 anonim ***** válasza:
5 Ezt csak te tudhatod kérdező:D A gáz az, hogy ha a pasi mind emellett tud olyat villantani, amit senki más, és te beleszeretsz:D Az gázos:D Akkor vagy nyerő pozicióba, ha a pasiban is felkelted az érzelmeket:D
2014. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!