Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak addig...

Miért van az, hogy csak addig terjed a női emancipáció, ameddig csak jogokról van szó, és nem kötelességekről?

Figyelt kérdés
A nőket csomó helyen előnyben részesítik, kikérik maguknak, hogy ők "gyengébbik nem", viszont háborús helyzet esetén menekülnek, amerre látnak.
2014. márc. 3. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%

Itt nem kizárólag az "etikus" pozitív megkülönböztetésre kell gondolni. Rengeteg nő visszaél azzal, hogy lyuk van a lába között, ezzel trófea feleségként, kúró-pajtásként más egzisztenciáját szerezve meg.

De ez még mindig a nők nagyon kicsi, nem épp népes tábora.

Ez alapján nem lehet egy nemet megítélni, de van ilyen is.


Azt se szabad viszont elfelejteni, és szerintem mára már mindenkinek egyértelmű, hogy egy nőnek nehezebb érvényesülni, a nagy emancipáció ellenére is.

Fizetés emelés kell? Tedd szét a lábad!

Ez a munka nem neked való, de "meggyőzhetsz"!


A dolgozó nők igen is nehezebb helyzetben vannak. Ezt férfiként mondom.


A háborús példa meg irgalmatlan nagy fszság. Mivel csak a nők szülnek, őket kell menteni. Ők felelősek a nép fent tartásáért. Arról nem is beszélve, hogy még át is megy rajtuk egy fél sereg, ha aggresszív megszállás van.

2014. márc. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
De mi az hogy "ők fontosabbak" meg hogy "ők tartják fent a népet"...tudtommal az embernél NEM LÉTEZIK szűznemzés!!! Ehhez 2 ember kell vagy én vagyok lemaradva? :D
2015. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Úgy látom a nők nem igazi amazonok, mert minden hozzászólásban mentegetőznek, hogy ők szülnek meg etc.

Egyébként egy női hadseregben nem lehet teherbe esni.

2015. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!