Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok az egyetlen férfi aki úgy gondolja, hogy a nők kicsit messzire mentek a nagy egyenjogúskodásban?

Figyelt kérdés

Ne értsen félre senki, nem azt mondom, hogy kuss a nőknek, hanem hogy már a gimis lányok is több f szt fogtak mint kilincset, a bulikban is csak meg kell nézni mit művelnek. Volt barátnőmmel is azért szakítottam, mert közel a 30-hoz kijelentette, hogy ő élni akar, nem akar a családdal vesződni. Vagy lehet, hogy csak én vagyok ki ettől?

31F



2014. febr. 7. 21:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
80%
Hülye nők mindig is voltak és lesznek, de van más korlátolt is, aki ebből általánosít a többi 3milliárd nőre.
2014. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
48%
Igen, messzire mentek, egyetértek!!
2014. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez a szopás ügy pont nem az egyenjogúság, hanem a megalázkodás. Én se kilincset nem szopok, se a másikat, amit említettél.
2014. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Ennek nincs sok köze az egyenjogúsághoz. Ahogy az első írta: hülyék mindig voltak, vannak és lesznek is.
2014. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
22%
Nem egyszerű ez. Ha gyökér vagy az a gond. Ha meg normális, akkor eleve tévhitként elkönyvelnek, hogy unalmas vagy. Rohadt nehéz dolgunk van, nekünk férfiaknak. :) De azért akadnak normális nők is. Akik foglaltak. :D:D:D
2014. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
35%
Igazad van, egy okos kutya százszor többet ér egy nőnél, a kutyának mégsincs szavazati joga. Ilyen világ ez.
2014. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%

Nem értelek, csak ti dughattok, mi nem? Szerintem ilyen szempontból legyen teljes egyenjogúság. Az meg más dolog, hogy szerintem egyik nemnek sem kellene annyira iszonyúan lazán élnie. De ha nem esett volna le, a szexben a nő mellé egy pasi is kell. Ezek után WTF?

Én úgy gondolom, hogy mindkét oldalon sokan kicsit túlzásba viszik a szabados életet, de nagyon irritál, amikor csak a nőket szólják le.

2014. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem messzebbre, mint ti.

Mint az olyan "férfiak", akik már a fél városban megfordultak, de mélységesen sért, ha egy nő kiélvezi a szexet.

Attól meg, mert egy hülye ribit fogtál ki, még nem kell általánosítani.

Bár lehet, csak elege lett belőled, amit meg is értek.


F 30

2014. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
96%
És emiatt általánosítod a nőket, mert a volt barátnőd nem akart családot alapítani? nem mindegyik nő egyforma az pedig, hogy a gimis lányok szexelnek, mert nem akarnak bevonulni a zárdába miért fáj neked?
2014. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

"közel a 30-hoz kijelentette, hogy ő élni akar, nem akar a családdal vesződni" - egy nőnek és férfinek is le kell zárnia és megbékélnie a kamaszkor és korai felnőttkor csalódásaival, veszekedéseivel, stb. Mindenképpen tiszta lélekkel érdemes belevágni családba, ellenkező esetben vagy házastárs vagy a gyerek, vagy az összes családtag issza meg a levét. Egy gyereknek szörnyű elviselni évtizedekig édesanyja addig ki nem élt vágyainak újra élését, illetve azt, hogy múltbéli frusztrációkat rajta vezet le.

De nyugi, pasikban is 30-40 között annyi de annyi gyerekesen csalódott, férfiatlan van. Képtelenség velük egy picit komolyabb kapcsolatba menni, nemhogy családban gondolkodni. Én egy pár évig azt hittem, ha hosszan meghallgatom egyiket-másikat, ahogyan az exéről panaszkodik, begyógyulnak a sebei, megköszöni azt, hogy mellette voltam és lelkileg helyre pakoltam és kezdhetjük a mi kapcsolatunkat. Egyik legnagyobb tévedésem volt ...

2014. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!