Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tele vagyok...

Mit tegyek ha tele vagyok gátlásokkal és képtelen vagyok elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Vannak napok,mikor nagyon rossz passzban vagyok és egyszerűen nem tudom elviselni magam.úgy érzem hogy semmit nem érek,csúnya vagyok és undorító,ha emberek közé megyek zárkózott vagyok, van hogy meg sem merek szólalni, ha intézkednem kell pl hivatalos ügyekben,akkor is nagyon bátortalan vagyok,szinte rosszul vagyok a saját hangomtól is,úgy érzem mindenki lenéz,semmibe vesz,alig mozdulok ki otthonról,szórakozni nem járok mert félek hogy mi lesz ha lesznek ott olyan ismerőseim akikről azt érzem hogy lenéznek,meg hogy ki fognak beszélni.Most ismerkedem a neten egy sráccal,szeretne találkozni,de úgy érzem képtelen vagyok rá,mert rettgek szinte hogy ha megismer akkor nem fogok kelleni neki,pedig nagyon vágyom már egy kapcsolatra...nem tudom magam túltenni ezen a dolgon,pedig tudom hogy ez cseszi el az életemet,és pl.a családdal is sokat veszekedem emiatt,pedig igazából csak magammal van bajom:((

#gtls
2014. márc. 6. 21:19
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy 20/L
2014. márc. 6. 21:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Alaptalan minden gondolatod, mindezt csak az enyhe depresszió és a magány mondatja veled. Az kellene neked, hogy megtapasztalod ennek az ellenkezőjét, amire kitűnő lehetőség egy párkapcsolat. Szóval vágj bele, hiszen "ennél rosszabb már nem lehetne". Remélem sikerül kitörni ebből a letargiából és rendbe jön az önértékelésed :)
2014. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

írd fel egy lapra a félelemeidet és próbálj naponta teljesíteni 1et közülük.

vagyis mozdulj ki.

a sráccal meg olyan helyen fuss össze amit te választasz,ahol nem érzed annyira feszülten magad.

és nem ártana elkezdeni egy önfejlesztő dolgot,ami miatt megismered a szociális folyamatot.

pl lemész edzésre első alkalommal sehogy nem nézel ki,nem értesz hozzá,gyenge vagy.

de jársz rendszeresen,odateszed magad edzésen,betartod az étrended és 1 év múlva nemcsak sokkal szebb leszel,de szép leszel.

vagyis eléred amit akarsz,érteni fogsz hozzá megszereted és az eredménye a haszna kézzelfogható.

ezt a tudást és tapasztalatot meg át tudod majd ültetni az élet többi területére is.

de ez csak cselekvéssel lehetséges,passzivitással nem.

vagyis a cselekvés a kulcs amit keresel.

2014. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!