Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit trgyek ha eszmeletlenul...

Mit trgyek ha eszmeletlenul sokat hazudok?

Figyelt kérdés

Sokat hazudok, fullentek, tulzok vagy csak elhallgatok dolgokat. Igazabol azert csinalom,hogy erdekesnekbtalaljakbaz eletem vagy kicsit tobbez torodjenek.velem es hasonlok. Tehat magamrol hazudok kitalalom, hogy ez meg az tortent velem es ha mar elkezdem rajovok, hohy.nem kene hzudni de inkabb mar befejezem. Ami a legdurvabb, hogy a legjobb bartnomnek hazudok a legtobbet aki egyben a lelkitarsam:s es lehet mar neha eszrevette rajtam mikor hazdok. Szretmek leallni de aztan midig jon valami ujabb hulyeseg:( Mit tegyek? Es eszre lehet venni rajtam ha hazudok?:s

Tiszta lappal szeretnek kezdeni es ebbe kerem a segitsegetek:)

15L


2014. márc. 11. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Fuuu most latom a sok helyesirasi hibat..Telefonrol vagyok es siettem. Bocsi:/
2014. márc. 11. 17:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd,ha meg nem akkor utcalányon kívül nem sok minden válhat belőled,szóval ideje fontolgatnod,mi a fontosabb a terkózás,vagy hogy behúzod a pi.nádat,és leszel valaki,bár az utóbbit kétlem,
2014. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem attól lesz érdekesebb az életed ha hazudod az egészet hanem ha azokat a dolgokat meg is csinálod! Most azzal foglalkozz, hogy amiről hazudtál azt vidd is véghez, ha akarod!
2014. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Tudod van egy kis piros tabla es ha arra ramegyek kijonnek lehetosegek a kerdessel kapcsolatosan, arra kene nyomnom, hogy csak kitalaltad xd
2014. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
ja es helyesirasi hibas (tudom en is telorol vagyok csak vicces) XD
2014. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
először is tanulj meg hallgatni, másodszor próbáld magadban átgondolni a negatív tulajdonságaidat, és vállald fel őket. valahogy békülj ki önmagaddal, úgy hogy ne kelljen bármit elkendőznöd, mert ez szerintem önmagad rejtegetése amit csinálsz.
2014. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, ne erőlködj, ne "maradj csöndben", ne próbáld abba hagyni ezt, amíg készen nem állsz arra, hogy egy életre letedd ezt a szokást.


Addig is fejleszd magad, csinálj izgalmas dolgokat, járj olyan helyekre, ahol tényleg történnek vicces, érdekfeszítő események.

Egy idő után nem lesz szükséged a hazugsákokra.

2014. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yuda ***** válasza:

Ha nem teljesen a holdról jött a lelki társad akkor már bőven gyanakszik, vagy tudja is, hogy hazudsz.

Az igazat persze nem tudja, hacsak nem nyomoz utánad, de érzi azt az ember, hogy valami nem stimmel, csak nem tudja mi az.

Ne így akarj érdekesebbnek látszani, hanem tanulj sokat, informálódj, olvass, legyen hobbid...stb...és ezekről tudsz beszélni: már érdekes vagy.

Szükségtelen a hazugság, -ha értékes dolgokkal foglalkozol, magad is értékes ember leszel.

2014. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
21L Én is azon vagyok, ne hazudjak, mert úgyis kiderül és akkor rosszabb. Például amíg gimibe jártam, és dolgozat után megkérdezték, hogy ment, mindig azt mondtam, hogy jól, aztán kettes lett, vagy még rosszabb. Otthon is mindig elhallgattam a rossz jegyeimet, de aztán rájöttem, hogy előbb-utóbb kiderül. Lehet hogy egy ideig rossz a hangulat, de aztán túl leszek rajta. A hazugság azért is rossz, mert ha sokat hazudsz, egy idő után már senki sem fogja tudni, mikor mondasz igazat és mikor nem. Neked is rossz ha hazudsz, mert lelkifurdalásod lehet tőle, hogy pont a legjobb barátnődnek vagy ahogy írtad "lelkitársadnak" nem mondasz igazat. Ez az én véleményem. Remélem segítettem:)
2016. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!