Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Észrevennék, hogy hazudok?

Észrevennék, hogy hazudok?

Figyelt kérdés
Visszaviszek boltba egy szoftvert egy nappal a megvétel után, és azt mondom rá, hogy hibás, nem játsza le, miközben nem tetszett. Mi lenne a legrosszabb, ami történik?
2014. jan. 4. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kipróbálják és ha működik akkor úgy sem veszik vissza.
2014. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 asdelmagad666 ***** válasza:
94%
Ilyen esetekben hazugság vizsgálóra kötnek és ha kiderül, hogy hazudtál akkor a legjobb esetben is ott tartanak a bolt raktárában életed végéig dolgozni.
2014. jan. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
xddddddddddddddddd
2014. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A Kiskunfélegyházán lévő Tescoról van szó...

Van egyáltalán esély arra, hogy visszaveszik?

2014. jan. 4. 23:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, (amit kétlek) 3 munkanapon belül akármilyen indokkal visszavihetsz egy terméket. Persze ha még kölök vagy, és rájönnek hogy hazudsz, akkor nagyon súlyos következményekre számíthatsz. Akár még javító is lehet belőle!
2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor, ha megkérek erre egy nagykorút, egy ismerőst, akkor ő visszaviheti, ha megvan a blokk, csomagolás is, doboz is, minden?
2014. jan. 4. 23:39
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem egyszer régen visszavettek egy pc játékot ha jól emlékszem, de ennek már vagy 7-8 éve :)
2014. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nekem is visszavennék. Azt csak nem vennék észre, hogy telepítve volt róla...bár akkor is mondhatnám, hogy fájlhiba, vagy akármi.

Örülnék ha meg tudnám valahogy oldani, nem szeretek hazudni...de a pénz most fontosabb lenne.

2014. jan. 4. 23:44
 9/17 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz belőle. Én is visszavittem egy játékot egyszer, simán visszavették, holott nem is a lemezzel volt gond, hanem a RAM-ommal. Ráadásul ez nem is Tesco volt, ahol millióféle termék van, hanem elektronikai áruház.


Viszont arra számíts, hogy le kell vásárolnod az összeget.

2014. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Le kell vásárolnom...az viszont nem jó, mert nem tudnák ott helyben mit venni helyette, max egy másik játékot, vagy nem tudom.
2014. jan. 4. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!