Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami ciki sztori? (iskolában)

Valami ciki sztori? (iskolában)

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Röhögőgörcs órán, a halálos csöndben, dolgozatírás közbe.Megpróbáltam köhögésnek álcázni, de elég ügyetlenül sikerült, ami persze csillapíthatatlan nyerítést generált.Eredménye:egy akkora egyes, ami kilóg apapírról, ezen kívül haza lettem zavarva, igazolatlannal, mivel a folyosóról behallatszó tébolyult röhögést csak így tudta a magából kikelve visító tanárnő "megszüntetni", idegbajos toporzékolása sajnos csak fokozta a jókedvem.
2014. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg van....egyet mesélek csak.....németórán a tanár (férfi) mondott egy elég félreérthető dolgot az egyik lány osztálytársamnak. Aminek a lényege az volt, hogy ők ketten szexuális kapcsolatot létesítenek, hogy finoman fogalmazzak. Nos, nekem mindig is szokásom volt, hogy órán ha untam a szöveget, akkor kínomban rajzolgattam. És ez megihletett......és egy 4 képsorból álló kis történetet vázoltam fel abból, amit a tanár mondott, ami meglehetősen hardcore-ra sikerült. :) Nagyon hardcore!! És amikor a német tanár észrevette, hogy mások leveleznek, vagy nem odafigyelnek rá, akkor szokása volt elvenni a papírt, amit talált az illetőnél, olykor még meg is mutatta az osztálynak, vagy felolvasta. Na most, észrevett engem, elindult felém, közben éreztem, hogy baj lesz, lepergett előttem az egész életem, mert én voltam az egyik kedvenc diákja, s tudtam, hogy ebből oltári nagy pofára esés lesz......elvette a papírt....megnézte....nem mutatta meg a nagy közönségnek.....csak annyit fűzött hozzá, hogy semmi morál nem szorult belém. Khm....elég jól tudok rajzolni, tehát nem jegyezte meg, hogy a karikatúrából magára ismert, de nyilván így volt......úgy égett a pofám, mint még soha.....és ez így ment legalább 2 hónapon keresztül, ha jött a német óra.....akkor mondom ajjajj....találkoznom kell vele....nagyon szégyelltem magam lány létemre, hogy ilyen művészi pajzán dolgokat rajzolgattam, pláne róla....:D
2014. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Röhögőgörcs nekem is volt :)

De annyira, hogy kiküldött a tanár a barátnőmet és engem a folyosóra, hogy nyugodjunk le. De még ott sem ment igazán :)

2014. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Mi annó még a legjobb haverommal(osztálytársammal) általánosban Földrajz kiselőadást tartottunk. Én pont kivetíteni akartam valamit, mire ő elé húzott egy sínen egy térképet. Na onnantól olyan röhögőgörcs jött rám, hogy a végén még a tanár is nevetett, de az előadásnak vége lett...
2014. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt, igaz már régen, mert nem 15 éves vagyok. Előző nap vettem egy nagyon szuper felsőt, amit másnap büszkén vettem fel a suliban. Egy dolgot felejtettem el, a hátáról levágni a cédulákat :)
2014. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Bár ez nem velem történt, de benne volt a kezem..

Osztálytársamat szivattam, hogy pók van a hajában(órán), ő meg elhitte.Nem lehet szavakba önteni azt a vitustáncot és őrjöngést, amit levágott.Az osztály fele rémülten nézte, másik fele visítva röhögött, a tanárnő érzéketlenül megjegyezte:"nem baj, nem fog megenni"(mármint a pók a csajt).Végül egyre hisztérikusabban bőgve, visítva kiviharzott a mosdóba és a csap alá dugta a fejét, hogy a nem létező póktól egész biztosan megszabaduljon....

2014. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó - azért ez nagy szem.tség volt, és egyáltalán nem vicces. :(


Nekem:

- órán fingás - de nagyot

- bnőmmel majd' meghaltunk a röhögéstől, mikor a tanárnő Dzsául-ozott (így mondta a Joule-t), vagy bébibabázott

2014. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Általánosban:

Kicsi voltam és vékonyka, és egyszer a biosztanár (férfi volt) felelés után felkapott és úgy vitt el a helyemig (poénból) nekem meg égett a fejem, és utána egy-két héttel volt egy sulis rendezvény és jött értem anyukám. Megkérdezte a biosztanár tőlem hogy ugye mi azért szeretjük egymást? Én meg rávágtam hogy nem :D Utána alig mertem bemenni órára, féltem hogy megtorolja.


Elsősként, a legelső évnyitómon elaludtam az osztálytársam vállán. :D


Majd még írok ha eszembe jut valami, de általában órákig szoktunk sztorizni.

2014. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk elég érdekes arc a tanár (mellesleg igazgató) és ha valaki nem hoz felszerelést, akkor semmit nem szabad csinálnia hanem jövő órára kétszer kell lemásolnia az anyagot, és mind a kettőt bemutatni. Padtársam otthon felejtette a cuccát, és ő az a fajta aki bárhol bármikor el tud aludni. Óra elején rádőt a padra és persze azonnal bealudt. Majd magyaráz a tanár, egyszer csak hallok valami halk mormogást. Elhallgatok, mindenki elhalgat, erre a padtársam elkezdett horkolni. A tanár odament a padja mellé és síri csöndben mindenki azt hallgatja ahogy az a szerencsétlen mellettem horkol. Mindenki magában röhög, én meg ott bökködöm szerencsétlent, hogy ébredjen már fel. Fizikatanár egy hangos 'jóreggelt'-tel üdvözölte, és megkérte, hogy legközelebb halkabban horkoljon, ha már alvásra vetemedik. Na ekkor úgy elkezdtünk röhögni...
2014. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Évzárón az igazgató olvasta fel az iskola eredményeit. Osztályonként felolvasta azok nevét, akik valamilyen kiemelkedőt értek el matek, fizika, sport, stb. versenyeken.

Volt nálunk egy duci srác, Gábor, aki fizikából első lett valamilyen versenyen. És nyilván valamit összekeverhetett az igazgató, vagy rosszul volt leírva a papírjára, de a következőt olvasta fel: "S*** Gábor városi iskolák között rendezett sportverseny, első helyezett. A srácnak volt humorérzéke, feltartotta mindkét kezét és mondta: Igeeen én voltam!". :D

Természetesen mindenki röhögött :)

2014. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!